Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewa Błaszczyk pochwaliła się osiągnięciem córki Marianny
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 02.10.2021 10:05

Ewa Błaszczyk pochwaliła się osiągnięciem córki Marianny

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
East News Piotr Molecki

Wokół córki Ewy Błaszczyk już od pewnego czasu krążyły plotki, które głównie dotyczyły jej przyszłości. Aktorka wreszcie postanowiła powiedzieć w mediach prawdę. Okazało się, że tym razem doniesienia okazały się prawdziwe. Mania założyła własną firmę i spełnia się jako autorka książek dla dzieci. Będzie można też ją zobaczyć w telewizji.

Ewa Błaszczyk w rozmowie z mediami postanowiła zdradzić, czym zajmuje się jej córka. Okazało się, że Marianna Janczarska ma ostatnio sporo na głowie. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie zamierza narzekać, ponieważ realizuje się na wielu płaszczyznach. Jej pasje zaczynają dawać efekty.

Z relacji Ewy Błaszczyk wynika, że Marianna Janczarska otworzyła już własną firmę. Oprócz tego spełnia się także artystycznie. Aktorka zdradziła, że jej córka napisała książkę dla dzieci, która ma się niedługo ukazać. Wydała też książkę o swoim ojcu, Jacku Janczarskim.

Zdolna córka Ewy Błaszczyk

Na łamach agencji Newseria Lifestyle Ewa Błaszczyk sprawiała najszczęśliwszej mamy pod słońcem. Aktorka nie ukrywała, że jest pod wielkim wrażeniem osiągnięć swojej córki. Marianna Janczarska, która od dawna pasjonowała się modą, otworzyła własną firmę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Mania otworzyła firmę, która się nazywa Mañana, gdzie projektuje stroje. Na razie urzęduje w internecie. Bardzo się cieszę, że mamy jakieś wspólne czy też osobne projekty teatralno-filmowe i że ona jeszcze ciągle szuka, że jest taka aktywna, kreatywna, bardzo to lubię – przekazała Ewa Błaszczyk.

Choć córka aktorki nadal szuka życiowej drogi, to nie brakuje jej kreatywności, z której robi pożytek. Przedsiębiorstwo modowe to dopiero początek. Marianna Janczarska napisała książkę dla dzieci, do której ilustracje wykonał Józek Wilkoń. Inną pozycję poświęciła natomiast swojemu ojcu.

– Mania w pandemii napisała bajkę dla dzieci pt. „Mania i czarodziejska bania" z ilustracjami Józka Wilkonia. I to jest też taka historia rodzinna, bo Wilkoń pracował jeszcze z dziadkiem Janczarskim, czyli po prostu już jakby trzecie, czwarte pokolenie wchodzi, w którym jesteśmy połączeni tą pracą. To opowieść o stworach, pod wodą się wszystko dzieje, ale w gruncie rzeczy jest to bardzo ciepłe i pełne miłości, takie jak ona. Czekamy teraz, żeby to wyszło. Mania wydała też książkę o ojcu, Jacku Janczarskim – przyznała jej mama.

Córka Ewy Błaszczyk pojawi się w telewizji

Wszystko wskazuje też na to, że córkę Ewy Błaszczyk nadal będzie można oglądać w telewizji. Marianna Janczarska pojawia się między innymi w 22. sezonie jednego z najpopularniejszych serial, „M jak miłość”. Wciela się w rolę pani psycholog, która wprowadza zamieszanie w życiu Kamila, którego gra Marcin Bosak.

RMF FM natomiast powiadomiło, że druga córka aktorki przeszła operację wszczepienia stymulatora. Jak podkreślili dziennikarze, jest to pierwszy taki zabieg w naszym kraju. Ewa Błaszczyk każdego dnia walczy o powrót do zdrowia Aleksandry Janczarskiej, doceniając nawet niewielką poprawę.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik.pl