Rozrywka.Goniec.pl

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich

23 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Ewa Bilan-Stoch zamieściła na Instagramie wyjątkowy apel o pilną pomoc. W swoim poruszającym wpisie podkreślała, że sprawa jest poważna i każdy może zrobić coś dobrego i pożytecznego. Żona Kamila Stocha przy okazji niespodziewanie nawiązała do tragedii Dawida i Marty Kubackich. 

Akcja charytatywna żony Kamila Stocha

Ewa Bilan-Stoch wspiera nie tylko męża w sportowych potyczkach, ale także potrzebujących w akcjach charytatywnych. Żona polskiego skoczka angażuje się w nowe projekty traktuje jak wyzwania, dlatego w przerwie od walki z hejterami bierze sprawy w swoje ręce i wykorzystując zasięgi swoich mediów społecznościowych, propagując ważne idee i zachowania. 

Jednym z nich jest możliwość oddawania krwi, do czego żona Kamila Stocha zachęcała na Instagramie. Za cel obrała bowiem, by jak najwięcej osób namówić, by stać się dawcami  krwi. 

Wszak jest to cenny “towar”, którego pomimo najnowszych światowych technologii wciąż nie da się sztucznie wyprodukować. Dlatego ważne jest, by każdy, kto tylko ma taką opcję, kierował się do punktów poboru krwi.

Ewa Bilan-Stoch zamieściła w związku z tym mapę Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. - Mapka na wypadek, jakby ludzie ze skijumpingfamily (i nie tylko) chcieli oddać krew - dopingowała Ewa Bilan-Stoch na Instagramie. 

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie choroby Marty Kubackiej

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa

CZYTAJ DALEJ

Ewa Bilan-Stoch nawiązała do sytuacji Marty Kubackiej

Ewa Bilan-Stoch w ferworze opowiadania o potrzebie oddawania krwi krótko nawiązała do dramatu w rodzinie Kubackich. Marta Kubacka walczy bowiem o życie w szpitalu, na czym według żony Kamila Stocha żeruje masa dziennikarzy i internautów, którzy na siłę szukają sensacji i rozpowszechniają niesprawdzone informacje. 

- Hieny też mogą oddać krew - skwitowała chłodno Ewa Bilan-Stoch kolejny raz dowodząc, że do zrealizowania szlachetnych celów jest zdolna do wielu wyrzeczeń. Z Martą Kubacką łączą ją ścisłe kontakty, więc czytanie wyssanych z palca informacji o jej zdrowotnych przypadłościach raczej nie jest dla miłe.

Dramat Marty i Dawida Kubackiego

Ewa Bilan-Stoch z pewnością jest na bieżąco z sytuacją przyjaciółki, która przebywa w najlepszej kardiochirurgicznej placówce w Polsce, o czym poinformował Adam Małysz na łamach Faktu. 

- Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło -  mówił Adam Małysz. 

Chociaż nie wiadomo, czy Marta Kubacka musiała mieć przetaczaną krew, to Ewa Bilan-Stoch może śmiało przypuszczać, że w podobnych sytuacjach jest wiele kobiet w Polsce. To m.in. dla nich warto oddać krew. Podziwiacie determinację żony Kamila Stocha?

 

Źródło: Fakt

dom

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki i Marta Kubacka

To dzieje się na profilu Marty Kubackiej. Niesamowity widok, trudno powstrzymać łzy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]