Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Eurowizja 2022. Wojciech Glanc ocenił szanse Krystiana Ochmana. Nie szczędził ostrych słów
Monika Majko
Monika Majko 12.05.2022 15:16

Eurowizja 2022. Wojciech Glanc ocenił szanse Krystiana Ochmana. Nie szczędził ostrych słów

eurowii
TRICOLORS/East News

12 maja br. odbędzie się drugi półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym o wejście do finału będzie walczył reprezentujący Polskę Krystian Ochman. Szanse Polaka w międzynarodowych zmaganiach ocenił znany jasnowidz i tarocista, Wojciech Glanc. Wizjoner nie ma dobrych informacji dla fanów 22-latka.

Krystian Ochman w półfinale zmierzy się z reprezentantami 17 innych państw, w tym m.in. Finlandii, Czech, Belgii, Szwecji i Izraela. Do finału Eurowizji 2022, który odbędzie się w nadchodzącą sobotę, 14 maja we włoskim mieście Turyn, zakwalifikuje się 10 najlepiej ocenionych artystów.

Wojciech Glanc o występie Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022: "Jest bez szans"

Serwis pomponik.pl zapytał znanego jasnowidza, tarocistę i hipnotyzera o szanse naszego reprezentanta na sukces w Turynie. Wojciech Glanc roztoczył przed fanami Krystiana Ochmana czarną wizję, bowiem wizjoner przewiduje, że podczas występu Polaka na eurowizyjnej scenie dojdzie do niefortunnego incydentu.

- Mam odczucie, że podczas koncertu dojdzie do jakiegoś dziwnego wypadku na scenie, nawali technika, stanie się to jakby celowo. Coś takiego się wydarzy, że uniemożliwi występ Krystiana Ochmana. Nie mam dobrych odczuć - wyznał w rozmowie z "Pomponikiem" Wojciech Glanc.

Choć Polak od początku zaliczany jest do grona faworytów Eurowizji 2022, Wojciech Glanc nie wróży 22-latkowi sukcesu. Jasnowidz przyznał, że jego zdaniem polski artysta "jest bez szans" i raczej nie zrobi wielkiej kariery dzięki występowi na słynnym międzynarodowym konkursie piosenki.

- Posłuchałem jego piosenki i uważam, że... musi zmienić kompozytora, bo głos ma dobry, ma potencjał, wiele tam można wystrugać, ale koniecznie musi zmienić repertuar, jeśli chce istnieć na rynku dalej. Obawiam się jednej rzeczy: to sami Polacy zrobią mu psikusa i nie będą na niego głosować. Krystian Ochman jest bez szans, szybko zostanie zapomniany - wyraził swoją opinię Wojciech Glanc.

Zdaniem Wojciecha Glanca Eurowizję 2022 wygra "ktoś bardzo osobliwy"

Krystian Ochman wystartuje w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem pt. "River". Wojciech Glanc podkreślił, że jego zdaniem w tym roku wygraną będzie się cieszył "ktoś bardzo osobliwy", a konkurs Eurowizji 2022 "zostanie przyćmiony tym, co dzieje się na świecie".

- Ten konkurs zresztą przypomina już "Mam talent", gdzie zwraca się uwagę głównie na wygląd. Co do Krystiana, nie mam dobrych odczuć. Po głowie chodzi mi przykre skojarzenie: Krystian Ochman zostanie bardzo szybko zapomniany i zniknie z rynku - dodał znany jasnowidz.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Pomponik