Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Eurowizja 2022. Kim jest dziewczyna Krystiana Ochmana? Właśnie się rozstali
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 09.05.2022 16:32

Eurowizja 2022. Kim jest dziewczyna Krystiana Ochmana? Właśnie się rozstali

Eurowizja 2022. Kim jest partnerka Krysiana Ochmana? Właśnie się rozstali
Pawel Wodzynski/East News

Już wkrótce odbędzie się międzynarodowy Konkurs Piosenki Eurowizji. Nasz kraj w 2022 roku reprezentować będzie Krystian Ochman, który szerszej publiczności może być znany z 11. edycji programu „The Voice of Poland”.

Eurowizja 2022. Kim jest partnerka Krystiana Ochmana?

W tym roku zdaniem bukmacherów, Polska ma spore szanse na wygraną. W sieci jednak pojawiły się informacje, że nasz reprezentant właśnie rozstał się z ukochaną. Wszyscy mają nadzieję, że prywatne życie piosenkarza nie wpłynie na występ konkursowy. Podczas występu w Turynie wykona utwór pt. The River. Polak, w ramach promocji, odwiedził już kilka państw, gdzie wykonał swój przebój, co sprawiło, że mocno awansował w rankingu bukmacherów.

Obecnie Krystian Ochman przygotowuje się do Eurowizji i udziela wielu wywiadów w ramach promocji. Podczas jednego z nich wokalista zdradził, że rozstał się z dziewczyną. Krystian Ochman popularność zdobył w 2020 roku, kiedy w spektakularny sposób wygrał 11 edycję programu „The Voice of Poland”. Wokalista, jako podopieczny Michała Szpaka, od początku imponował oryginalnym głosem i wyjątkową wrażliwością.

Oczywiście sukces w programie zaowocował dalszym rozwojem kariery młodego artysty. Ochman zaczął nagrywać nowe piosenki i koncertować po całej Polsce, ale wciąż brakowało mu wielkiej sławy - idealną okazją do zyskania międzynarodowej rozpoznawalności jest występ na Eurowizji. Krystian Ochman zdecydował się wziąć udział w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 - udało mu się pokonać konkurencję i wygrać eliminacje.

Eurowizja wystartuje we wtorek 10 maja. Wtedy widzowie z całego świata zobaczą pierwszy półfinał. Nasz reprezentant wystąpi w drugim półfinale, w czwartek 12 maja. Finał Eurowizji zaplanowano zaś na sobotę 14 maja. Zdaniem bukmacherów szanse na sukces są spore, dlatego wielu Polaków ma nadzieję, że zobaczą w nim naszego reprezentanta.

Eurowizja 2022. Kim jest dziewczyna Krystiana Ochmana? Właśnie się rozstali

W ostatnich dniach o wokaliście zrobiło się głośniej za sprawą tego, co wydarzyło się w jego życiu prywatnym. Krystian Ochman w ramach promocji swojego występu na Eurowizji udzielił wywiadu, w którym zdradził, że rozstał się ze swoją dziewczyną.

Wszystko wyszło na jaw, gdy jeden z dziennikarzy zapytał artystę o wsparcie, jakie otrzymuje od swojej dziewczyny. Piosenkarz odpowiedział, że aktualnie pozostaje singlem, ale nadal wierzy w miłości i wie, że to ogromne szczęście mieć bliską osobę u swojego boku.

„Nie mam teraz dziewczyny, aczkolwiek myślę, że to wspaniała rzecz mieć obok siebie bliską osobę, z którą można być szczerym, otwartym i mówić jej wszystko. Zaufanie jest bardzo ważne”, stwierdził w wywiadzie. Niestety, artysta bardzo ceni sobie sferę prywatną i tożsamość jego byłej już partnerki pozostaje tajemnicą. Wokalista zapewnił jednak, że rozstanie z dziewczyną w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na jego muzyczny udział w Eurowizji.

„Nie odejdę od tego, że mogę trochę więcej skupić się na przygotowaniach”, oznajmił, po czym odniósł się do swojego rozstania z dziewczyną: „To zależy od osoby i momentu, w którym ona się znajduje. Myślę, że z odpowiednią osobą niezależnie od sytuacji, jak będziecie się razem trzymać, to będzie wspaniale. To zależy, ale obecnie nam nie wyszło”, podsumował Krystian Ochman.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: viva.pl