Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Etiennette Wiśniewska zwróciła się z wielką prośbą. Córka Wiśniewskiego okazała ogromne serce
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 05.01.2023 19:06

Etiennette Wiśniewska zwróciła się z wielką prośbą. Córka Wiśniewskiego okazała ogromne serce

Etiennette Wiśniewska zwróciła się z wielką prośbą. Córka Wiśniewskiego okazała ogromne serce
Kapif.pl

Etiennette Wiśniewska jest córką Michała Wiśniewskiego i jego drugiej żony, Anny Świątczak, co czyni ją trzecim najstarszym dzieckiem artysty. Niedawno opublikowała intymne zdjęcie z "przyjaciółką, aby uczcić w ten sposób "dzień dziewczyny", tym samym oznajmiając wszystkim, że jest osobą homo/biseksualną. Ostatnio znów pokazała, jak wielkie ma serce.

Etiennette Wiśniewska jest wyjątkowo wrażliwą nastolatką

Michał Wiśniewski, choć ewidentnie w małżeństwach mu się nie układa (obecnie jest w piątym), wydaje się mieć więcej szczęścia w rodzicielstwie. Niedawno, z okazji 25-lecia istnienia zespołu Ich Troje miał okazję pochwalić się talentami najstarszego syna, Xaviera, którego mamą jest Marta Wiśniewska, oraz córki Etiennette, która jest owocem związku z Anną Świątczak.

Ostatnio to właśnie nastolatka najczęściej opisywana jest przez media, a to za sprawą swojego coming-outu w Międzynarodowy Dzień Dziewczyny. Córka artysty opublikowała wówczas zdjęcie, na którym całuje się z dziewczyną.

Podczas jubileuszu Ich Troje w Mrągowie Etiennette zaśpiewała ze swoim tatą piosenkę "Jest tak", a za kulisami dumny ojciec miał okazję wypowiedzieć się na temat odważnej deklaracji swojej córki.

- Zaśpiewaliśmy dziś piosenkę o wolności, szeroko pojętej. [...] Moja córka jest bardzo inteligentna, wie, czego chce i na pewno przed nią milion błędów, które popełni, ale to nie jest moją rolą, żeby mówić, co ma robić, tylko żeby ją ratować, jeśli będzie taka potrzeba. Oby takiej potrzeby nie było - odpowiedział wymijająco artysta w rozmowie z portalem Pomponik.pl

Etiennette Wiśniewska ma ogromne serce dla zwierząt

Ostatnio młoda wokalistka udowodniła po raz kolejny, że ma ogromne serce również do zwierząt, publikując w mediach społecznościowych link do zbiórki jednego ze swoich znajomych. Jak czytamy w opisie zrzutki, pieniądze zbierane są na leczenie sympatycznej suczki Azuli, która została potrącona przez samochód. Zwierzę wskutek wypadku ma złamaną nogę oraz miednicę, a sprawca uciekł i nie można obciążyć go kosztami leczenia psa.

Choć kwota potrzebna na pomoc Azuli wydaje się niewielka i wynosi zaledwie 1000 zł, Etiennette udostępniła ją, aby zwierzę szybciej przeszło operacje. Czas nagli, gdyż poturbowany pies nie chce jeść, co tylko pogłębia jego problemy ze zdrowiem, a w konsekwencji może prowadzić do jego śmierci.

Nie da się ukryć, że córka Michała Wiśniewskiego daje się poznać jako bardzo wrażliwa osoba i należy ją pochwalić za chęć niesienia pomocy bezbronnemu zwierzęciu.

Córka Michała Wiśniewskiego udostępniła w sieci zbiórkę
Córka Michała Wiśniewskiego udostępniła w sieci zbiórkę/Instagram: @etiwisniewska

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl