Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak studiuje w Tajlandii, choć nie ma nawet matury. Nie zgadniecie czego się uczy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.09.2022 14:44

Edyta Górniak studiuje w Tajlandii, choć nie ma nawet matury. Nie zgadniecie czego się uczy

Edyta Górniak
instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak poinformowała, że podjęła naukę w tajlandzkiej szkole jogi. Świeżo upieczona studentka uczy się pilnie od rana do wieczora i wszystko wskazuje na to, że to nie koniec jej drogi edukacyjnej.

Edyta Górniak - specjalistka od wszystkiego

Edyta Górniak w przeciągu ostatnich lat stała się osobą, o której dość często mówią media i to, niestety, niekoniecznie w związku z jej twórczością artystyczną. O tej wydaje się być bardzo cicho.

O wiele więcej miejsca poświęca się jej dziwacznym poglądom, o których sama artystka nie waha się opowiadać. Wszystko zaczęło się w 2020 r., gdy wybuchła pandemia Covid-19, w tematyce której, gwiazda kreowała się na specjalistkę.

Edyta Górniak śmiało negowała ilość zakażeń oraz skuteczność szczepień. Zadeklarowała też, że prędzej zginie, niż podda się wakcynacji. Do medycznych zainteresowań piosenkarki doszły wkrótce również te okultystyczne ("Halloween. Znacie angielski") i metafizyczne.

Laureatka drugiego miejsca na konkursie Eurowizji wzięła udział w zlocie osób o podobnych poglądach, podczas którego opowiadała o tym, że na Ziemi przebywają "bioroboty, hybrydy i reptilianie".

Trzeba przyznać - spora wiedza, jak na osobę, która nie może poszczycić się zdanym egzaminem maturalnym. Braki w edukacji Edyta Górniak postanowiła jednak nadrobić i to bez niepotrzebnych "papierków".

Studentka Edyta Górniak

Edyta Górniak wielokrotnie odwiedzała Tajlandię. Tym razem zdecydowała się jednak na to, by jej wyjazd przyniósł konkretne efekty. Jak poinformowała w rozmowie z "Super Expressem", podjęła na miejscu naukę.

- Faktycznie, jestem obecnie studentem szkoły jogi. Zajęcia odbywają się od wczesnych godzin, bo już od 7.30 i trwają do wieczora - wyznała piosenkarka.

Okazuje się, że treningi duchowe to jednak nie jedyne, czego nauczyć chce się Edyta Górniak. Gwiazda twierdzi, że chce też liznąć nieco medycyny. "Poza wiedzą duchową chcę poznać trochę techniki, a także zapoznać się z wiedzą z dziedziny medycyny chińskiej, czyli jednej z najstarszych na Ziemi" powiedziała.

Czy wokalistka powróci do Polski z dyplomem, którego pozazdrościć będzie jej mogła sama Tamara Gonzalez Perea? A może zdecyduje się na współpracę z najsłynniejszą polską szamanką? Być może przekonamy się już wkrótce.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl