Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak całkowicie się odkleiła. Mówi o poprzednich wcieleniach, "jestem na Ziemi od 4000 lat"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.10.2022 21:29

Edyta Górniak całkowicie się odkleiła. Mówi o poprzednich wcieleniach, "jestem na Ziemi od 4000 lat"

Edyta Górniak "odpływa" coraz mocniej. Diwa twierdzi, że "jest na Ziemi od 4000 lat"
Jan Bielecki/East News/Goniec.pl

Edyta Górniak już dawno przestała być kojarzona ze względu na swój niesamowity głos, a obecnie jej nazwisko najczęściej pada w mediach w kontekście niedorzecznych rzeczy, które padają z jej ust, lub pojawiają się w jej mediach społecznościowych. Ostatnio diwa przeszła samą siebie, oznajmiając, że jest "na Ziemi jest od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym".

Edyta Górniak wierzy, że "jest na Ziemi od 4000 lat". Uzyskała dostęp do wiedzy poprzednich wcieleń

Celebrytka, która na co dzień musi żyć pośród reptilian, biorobotów i hybryd, nie powiedziała ostatniego słowa i najwyraźniej nie ma dla niej rzeczy zbyt niedorzecznej, aby w nią uwierzyć. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, m.in. że nie miewa orgazmów przez sieć 5G, a Halloween sprowadza na ludzi złą energię.

W jednym z najnowszych postów Edyta Górniak oznajmiła swoim fanom, że jest znacznie starsza, niż wszyscy dotąd myśleli. Jeden z fanów zapytał ją na Instagramie, kim była w innych wcieleniach, że "Bóg Wszechświat uczynił ją tak cudowną istotą". Co zadziwiające, odpowiedź była jeszcze bardziej niedorzeczna, niż zadane pytanie.

Zanim jednak na nie odpowiedziała, podzieliła się swoją życiową mądrością.

- Jeśli widzisz piękno w innych, to dlatego, że sama jesteś nim wypełniona. Jesteśmy wszyscy dla siebie lustrem. Każdy partner pokazuje nam nasze słabości i lęki. Każdy zachód słońca aktywuje w nasz zachwyt. Każdy zadany nam cios pokazuje, że nie potrafiliśmy stawiać granic - zaczęła diwa.

Następnie Edyta Górniak postanowiła odnieść się do pytania jednego z fanów, który chciał wiedzieć, kim była w poprzednich wcieleniach.

- Co do wcześniejszych wcieleń, poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym - odpowiedziała diwa.

Edyta Górniak uważa, że jest na ziemi od 4000 lat
Edyta Górniak uważa, że jest na ziemi od 4000 lat/Instagram: @edytagorniak

Jak można rozumieć jej słowa? Wiele wskazuje na to, że w toku jakiegoś "rytuału" diwa uzyskała dostęp do wiedzy i umiejętności swoich poprzednich wcieleń, ale nie posiadła wspomnień z przeszłych żyć - a było ich całkiem sporo, gdyż mówimy tu o przestrzeni aż czterech tysięcy lat.

Edyta Górniak "jest na Ziemi od 4000 lat, mierząc czasem linearnym". O co jej chodzi?

Czym jest konkretnie "czas linearny", o którym wspomniała Edyta Górniak na swoim Instagramie?

Jak czytamy na Wikipedii:

"Przełomowe znaczenie w pojawieniu się linearnego odczucia czasu miał judaizm, który jako pierwszy system światopoglądowy nie opisywał świata jako cyklicznego, a zaczął to robić jako zmierzający do pewnych zdarzeń w przyszłości (nadejście Mesjasza, restauracja Domu Dawidowego itp.). Następnym takim przełomem było chrześcijaństwo, które ostatecznie wyprostowało czas w cywilizacji Zachodu, dzieląc go na ten przed przyjściem Jezusa Chrystusa i po nim, a także wyznaczając pewne zdarzenia docelowe: Sąd Ostateczny. Czas linearny może mieć różne swoje inwarianty, może być:

  • historyczny (kronikarski)

  • teleologiczny

Przy czym może zawierać elementy jednego i drugiego rodzaju, w różnym natężeniu."

Czy dzięki definicji zaczerpniętej z internetowej encyklopedii można stwierdzić, co Edyta Górniak miała na myśli? Absolutnie. Czy wie, o czym mówi? Śmiem wątpić. Czy uważa, że wie? Zdecydowanie tak.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: