Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak może być dumna z syna. Allan przeszedł sporą metamorfozę, zrzucił zbędne kilogramy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.08.2022 17:49

Edyta Górniak może być dumna z syna. Allan przeszedł sporą metamorfozę, zrzucił zbędne kilogramy

Edyta Górniak może być dumna z syna. Allan zaczął ostrą pracę nad sobą. Efekty już widać
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak niedawno pochwaliła się odmienioną sylwetką. Jak się okazuje, w ślad za znaną mamą poszedł również syn, Allan Krupa. Młody celebryta postanowił pochwalić się efektami swoich treningów w mediach społecznościowych. Widać, że zrzucił sporo zbędnych kilogramów.

Przypomnijmy, że walkę o szczupłą sylwetkę Edyta Górniak rozpoczęła całkiem niedawno. Jakiś czas temu artystka lekko przytyła, dlatego zdecydowała się na radykalną zmianę. Gwiazda zdradziła, że w ostatnim czasie czytała złośliwe komentarze, w których internauci wytykali jej, że "jest spuchnięta". Swoją drogą, to dość... niemiłe.

- Nie - po prostu przytyłam. Najzwyczajniej w świecie. Szkoda, że ludzie z tego kpią. Raz jestem za chuda, raz jestem trochę pulchniejsza - wyznała w jednym z ostatnich wywiadów Edyta Górniak.

Edyta Góniak zdradziła, co było przyczyną jej "zaokrąglenia się"

- Za przyczyny przybrania na wadze piosenkarka uznaje fakt, że kiedy byłam w trasie koncertowej, to nie było możliwości przytyć, bo to jest ogromny wysiłek fizyczny i bardzo regularne posiłki, bo mam określony czas na zjedzenie posiłku, w zależności od czasu rozpoczęcia prób, bo muszę mieć pustą, swobodną przeponę. To wyznacza mi bardzo rygorystyczny rytm dnia i trochę jestem jak sportowiec przed ważnymi zawodami. Teraz, kiedy są różne projekty telewizyjne, ale nie ma koncertów i trasy koncertowej, no to ja po prostu sobie trochę odpuściłam - zdradziła artystka.

Szczęśliwie udało jej się powrócić do formy, czym pochwaliła się, dodając na Instastory zdjęcie, wykonane w jej ukochanej Azji. Wokalistka zapozowała, odsłaniając płaski i wyrzeźbiony brzuch. Dała tym samym doskonały przykład swojemu synowi, który również w ostatnim czasie stał się "okrąglejszy".

Edyta Górniak odzyskała figurę
Edyta Górniak odzyskała figurę/Instagram: @edytagorniak

Edyta Górniak zapisała syna na zajęcia do trenera i dietetyka, Leszka Klimasa. Wczoraj ekspert wrzucił zdjęcia Allana „przed” i „po” rozpoczęciu treningów.

- Poznajcie Alana. Twardy zawodnik – zrobił kawał świetnej roboty. W 3 miesiące pożegnaliśmy 15 kilogramów. Mama Edyta (może znacie), która zapisała Alana do EFEKTU KLIMASA sama nie chciała zostać w tyle. Oczywiście również mamy sukces. To u nas już standard. Zaczyna się od dzieci, a kończymy metamorfozą całej rodziny nie ma na co czekać ! Wróciliśmy po urlopie i dajemy z siebie wszystko. Zdrowie to nasza misja – napisał trener pod opublikowanym zdjęciem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post