Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Edward Miszczak zwolnił kolejną gwiazdę Polsatu. Znana aktorka znika z anteny
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.06.2023 20:07

Edward Miszczak zwolnił kolejną gwiazdę Polsatu. Znana aktorka znika z anteny

Edward Miszczak
Pawel Wodzynski/East News

Edward Miszczak podjął kolejną ważną decyzję, a na listę zwolnionych przez niego osób trafiła kolejna gwiazda Polsatu. Komu tym razem Edward Miszczak wręczył wypowiedzenie? To nazwisko było dalekie od przejrzeń, fani produkcji będą niepocieszeni.

Czarna lista Edwarda Miszczaka. Dyrektor Polsatu przygotował kolejne zwolnienia

Edward Miszczak tuż po objęciu stanowiska dał się niektórym mocno we znaki. Najpierw zwolnił Katarzynę Skrzynecką i Michała Wiśniewskiego z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a "rzutem na taśmę" z pracą w show pożegnał się także Piotr Gąsowski. Z widzami "Nasz nowy dom" pożegnała się Katarzyna Dowbor.

O swoją posadę podobno drżą kolejni pracownicy. Maciej Dowbor podpadł Edwardowi Miszczakowi swoim niezapowiedzianym zachowaniem podczas Polsat Superhit Festiwal 2023, a dni w Polsacie policzone najprawdopodobniejsą także dla Iwony Pavlović z "Tańca z gwiazdami". Plotek nie brakuje, jednak w żadnej z nich nazwisko popularnej aktorki się nie znalzzło. Mimo tego serial z nią w roli głównej nie zostanie kontynowany. O kim mowa?

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Edward Miszczak zwolnił kolejną osobę. Anna Dereszowska znika z Polsatu

Edward Miszczak razem z władzami telewizji zadecydował, że serial “Lulu” z Anną Dereszowską nie doczeka się drugiej serii. Osąd oparty jest na badaniach oglądalności, które podczas pierwszego sezonu nie były satysfakcjonujące i nie spełniły oczekiwań nawet mimo sporego budżetu na promocję i podobieństwa do hitu TVN pt. "Przepis na życie" (pięć serii). 

Jak informują Wirtualne Media, średnia oglądalność premierowych odcinków z Anną Dereszowską jako tytułową "Lulu" oscylowała wokół 459 tysięcy widzów. Dla porównania "Klan", którego losy również do niedawna się ważyły, miał ich niemal 900 tysięcy. 

- Wyniki oglądalności dla stacji nie były zadowalające, dlatego Polsat nie zdecydował się na realizację kolejnej serii. Poza tym serial był wyprodukowany jeszcze w czasach, gdy anteną nie zarządzał Edward Miszczak. 

Polsat pod kierownictwem obecnego dyrektora programowego ma inne plany serialowe - mocniej i będzie iść w stronę seriali premium - czytamy na portalu. Okazuje się, że te zapowiedzi są już bardziej konkretne.

Nowy serial Polsatu już powstaje

Edward Miszczak jest świadomy, że seriale są pokazywane w pierwszej kolejności na platformie streamingowej Polsat Box Go, więc chce nadążyć za konkurencją (np. Netfliksem) i podnieść jakość produkcji Polsatu. Nieoficjalne źródła Wirtualnych Mediów twierdzą, że w nowych planach 68-latka znalazł się serial, do którego zdjęcia już się zaczęły.

"Krew" ma być polską odpowiedzią na irlandzki obraz "Blood", a w głównych rolach zagrają m.in. Ireneusz Czop ("Pokłosie"), Piotr Trojan ("Johnny") i Małgorzata Foremniak ("Pitbull"). Będziecie oglądać?

Źródło: Wirtualne Media