Rozrywka.Goniec.pl

Edward Miszczak fot. KAPiF

Edward Miszczak stworzy w Polsacie format podobny do "Top Model"? "Nie byłbym przeciwny"

7 Lutego 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Edward Miszczak podczas jednego z ostatnich wywiadów zdradził, czy ma zamiar wystartować z programem podobnym do "Top Model" w Polsacie. Jakie ma plany?

Edward Miszczak o "Top Model" w Polsacie

Edward Miszczak od stycznia 2023 roku oficjalnie pełni funkcję dyrektora programowego Polsatu. Wcześniej przez ćwierć wieku pracował na takim samym stanowisku w stacji TVN. 67-latek zastąpił Ninę Terentiew, która przez wiele lat doskonale zarządzała ramówką. Przejście do konkurencji było sporym zaskoczeniem dla widzów czołowych stacji.

Na początku roku w jednym z programów Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" zaszły duże zmiany. W muzycznym formacie nie tylko wprowadzono nowe zasady, ale także wymieniono znaczną część ekipy programu.

Z show pożegnali się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski. Dołączyli do niego natomiast Paweł Domagała i Maciej Rock. Zdaniem wielu osób zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo" miały związek z objęciem przez Edwarda Miszczaka funkcji dyrektora programowego stacji.

Edward Miszczak kilka dni temu pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki stacji. 67-latek uspokoił widzów, zapewniając, że "Taniec z Gwiazdami" pojawi się jesienią na antenie Polsatu. Dowiedzieliśmy się również, że nie planuje stworzyć śniadaniówki na wzór "Dzień dobry TVN". W rozmowie z reporterką "Jastrząb Post" Edward Miszczak wyznał, czy planuje stworzyć program podobny do hitu TVN "Top Model".

- Wszystkie programy są do czegoś podobne. Jak się pojawi program na rynku telewizyjnym, to jest od razu wysyp pięciu podobnych programów. Ja pamiętam jak pojawili się Milionerzy, czyli nowy format, który dostał ogromną nagrodę. Od razu 5-6 starych teleturniejów dostało po milion nagrody i próbowali być Milionerami. W każdej kategorii rozrywkowej jest 15 propozycji do wzięcia - stwierdził Miszczak.

Co, jeśli taki program pojawiłby się jednak na antenie Polsatu? Kogo Edward Miszczak widziałby wówczas w roli Joanny Krupy?

- Nie chcę tak analizować, bo ja kocham ten program. Wiele nad nim pracowałem. On łamie pewne obyczaje i stereotypy, pewne sytuacje, które występują wśród młodych ludzi. On jest najlepszą fotografią tego, co wśród młodych ludzi się dzieje. Więc gdybyśmy mieli taki program, to pewnie nie byłbym przeciwny. Ale nie będę nic kopiował. Na pewno wymyślimy coś nowego - powiedział nowy dyrektor programowy Polsatu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • 13. emerytura będzie pomniejszona o podatek? Brak decyzji to mniejsze pieniądze dla seniorów

  • Moneta 5 zł jest warta nawet 100 tys. zł. Lepiej sprawdź, czy nie masz jej w swoim domu

  • 10 zł za wypłatę z bankomatu? Fatalne wieści dla klientów czołowych banków

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]