Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ed Sheeran został ojcem. Piosenkarz pochwalił się w wyjątkowy sposób. Zdradził też płeć pociechy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 20.05.2022 13:22

Ed Sheeran został ojcem. Piosenkarz pochwalił się w wyjątkowy sposób. Zdradził też płeć pociechy

Ed Sheeran został ojcem. Piosenkarz pochwalił się w wyjątkowy sposób. Zdradził też płeć pociechy
NIKLAS HALLE'N/AFP/East News

To prawdziwy dziecięcy boom w świecie światowej muzyki. Dopiero co Rihanna pochwaliła się tym, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko, a kolejna gwiazda ogłosiła radosne wieści. Światowej sławy piosenkarz, Ed Sheeran, pochwalił się właśnie, że po raz drugi został ojcem.

Gwiazdor ujawnił także płeć maleństwa i zrobił to w nietypowy sposób.

Ed Sheeran ponownie został ojcem. Pochwalił się na Instagramie

Jak już wspominaliśmy, jeszcze nie opadły emocje po narodzinach pierwszego dziecka Rihanny, które - według zagranicznych mediów - przyszło na świat już kilka dni temu, a muzyczny świat obiegła kolejna wspaniała wieść.

Ed Sheeran po raz drugi został ojcem. Informację o tym, że maleństwo jest z rodzicami, przekazał, publikując na Instagramie uroczą fotografię. W swoich słowach autor takich hitów jak: „Photograph” czy „Shape of You” zdradził także płeć najmłodszej pociechy - to dziewczynka.

Chcę was poinformować, że mamy kolejną piękną dziewczynkę. Jesteśmy w niej zakochani. -napisał w poście muzyk. Pod zdjęciem dziewczęcych bucików szybko pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami od fanów.

Ed Sheeran powitał na świecie drugą córeczkę

To drugie dziecko w „rodzicielskiej karierze” Eda Sheerana. Brytyjski wokalista, który ma na swoim koncie wiele przebojów, niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, a fani obserwują niemal każdy jego ruch. Mimo to muzyk stara się zachować informacje z życia prywatnego w tajemnicy. Wiadomo, że od siedmiu lat jest w związku z Cherry Seaborn.

W 2017 się zaręczyli, aby dwa lata później stanąć na ślubnym kobiercu. We wrześniu 2020 roku małżonkowie po raz pierwszy zostali rodzicami – partnerka muzyka urodziła dziewczynkę, która otrzymała imiona Lyra Antarctica. W czwartek 19 maja Ed Sheeran przekazał fanom kolejne wspaniałe wieści - artysta ponownie został ojcem i obecnie wychowuje a dwie córki.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl