Rozrywka.Goniec.pl

Pixabay.com Alehandra13

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Dziś w tv zobaczyć będzie można dwa wielkie przeboje filmowe, które z pewnością zainteresować mogą różne pokolenia odbiorców. Obrazy wyemitowany zostaną na antenie TVP1 i Polsatu.

Dziś w tv "C. K. Dezerterzy"

Kultowa komedia przygodowa Janusza Majewskiego to dziś film, którego po prostu nie wypada nie znać. Historia grupy żołnierzy-dezerterów z austro-węgierskiej armii z upływem czasu wydaje się nie tracić na jakości.

Niewątpliwie zasługa to wyjątkowych aktorów, którzy pojawili się w dziele. Na ekranie podziwiać możemy m.in. Wojciecha Pokorę, Marka Kondrata , Zbigniewa Zapasiewicza, czy Wiktora Zborowskiego .

Wszyscy fani, którzy zechcą odświeżyć sobie "C. K. Dezerterów" oraz ci, którzy po raz pierwszy będą chcieli zapoznać się z tą historią, będą mieli ku temu okazję już dziś . o godz. 20.35 w TVP1 .

Dziś w tv "Czarna Pantera"

Jedni kochają je za rozmach i zadziwiającą umiejętność przyciągania na ekran utalentowanych aktorów, inni krytykują za wtórność i niemal "taśmowe" produkowanie kolejnych obrazów. Jedno jest pewne - obok uniwersum Marvela nie można przejść obojętnie.

"Czarna Pantera" to film, który spotkał się głównie z pozytywnym odbiorem zarówno krytyki, jak i widzów. Duża zasługa w tym nagrodzonych Oscarami scenografii i kostiumów, nawiązujących do autentycznej afrykańskiej symboliki i folkloru.

Świetna kreacja nieodżałowanego Chadwicka Bosemana to również jeden z pozytywnych elementów tego zdumiewającego widowiska, które polscy widzowie będą mogli podziwiać w telewizji już dzisiaj o godz. 21.05 w Polsacie .

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski w objęciach tajemniczej blondynki. Wszystko się wydało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda przekazała smutne wieści. Jej rodzina przechodzi trudne chwile
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Danuta Martyniuk pokazała ogród. Zaskakujący widok w domu króla disco polo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Religia na maturze? Ida Nowakowska nie ma wątpliwości, czy to dobry pomysł
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Steffen Möller zniknął z telewizji z dnia na dzień. Wydało się, co teraz robi gwiazdor "M jak miłość"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]