Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.01.2023 17:27

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

program-tv
Pixabay.com Alehandra13

Dziś w tv zobaczyć będzie można dwa wielkie przeboje filmowe, które z pewnością zainteresować mogą różne pokolenia odbiorców. Obrazy wyemitowany zostaną na antenie TVP1 i Polsatu.

Dziś w tv "C. K. Dezerterzy"

Kultowa komedia przygodowa Janusza Majewskiego to dziś film, którego po prostu nie wypada nie znać. Historia grupy żołnierzy-dezerterów z austro-węgierskiej armii z upływem czasu wydaje się nie tracić na jakości.

Niewątpliwie zasługa to wyjątkowych aktorów, którzy pojawili się w dziele. Na ekranie podziwiać możemy m.in. Wojciecha Pokorę, Marka Kondrata, Zbigniewa Zapasiewicza, czy Wiktora Zborowskiego.

Wszyscy fani, którzy zechcą odświeżyć sobie "C. K. Dezerterów" oraz ci, którzy po raz pierwszy będą chcieli zapoznać się z tą historią, będą mieli ku temu okazję już dziś . o godz. 20.35 w TVP1.

Dziś w tv "Czarna Pantera"

Jedni kochają je za rozmach i zadziwiającą umiejętność przyciągania na ekran utalentowanych aktorów, inni krytykują za wtórność i niemal "taśmowe" produkowanie kolejnych obrazów. Jedno jest pewne - obok uniwersum Marvela nie można przejść obojętnie.

"Czarna Pantera" to film, który spotkał się głównie z pozytywnym odbiorem zarówno krytyki, jak i widzów. Duża zasługa w tym nagrodzonych Oscarami scenografii i kostiumów, nawiązujących do autentycznej afrykańskiej symboliki i folkloru.

Świetna kreacja nieodżałowanego Chadwicka Bosemana to również jeden z pozytywnych elementów tego zdumiewającego widowiska, które polscy widzowie będą mogli podziwiać w telewizji już dzisiaj o godz. 21.05 w Polsacie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: dziś w tv