Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziś w TV. Co ciekawego polskie stacje mają do zaoferowania w poniedziałek, 3 października? Co obejrzeć?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 03.10.2022 09:03

Dziś w TV. Co ciekawego polskie stacje mają do zaoferowania w poniedziałek, 3 października? Co obejrzeć?

telewizja program pilot
Iberion.pl

Dziś w tv, choć mogłoby się wydawać inaczej, widzowie będą mogli obejrzeć kilka bardzo ciekawych produkcji. W repertuarze polskich stacji znajdą się zarówno produkcje dla wielbicieli seriali, jak i hollywoodzkich hitów. Jesienna aura nie zachęca aktywności poza domem, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co do zaoferowania ma w poniedziałek, 3 października, polska telewizja.

Sprawdźcie nasze propozycje.

Dziś w tv "M jak Miłość"

Na kanale TVP2 o godzinie 20:55 wyemitowany zostanie 1674 odcinek najpopularniejszego serialu stacji "M jak Miłość". W najnowszej odsłonie Zduńscy postanawiają szczerze porozmawiać i ostatecznie się godzą. Współpracownicy Andrzeja mają już dość ciągłego okłamywania jego żony i ukrywania prawdy o ciąży Julii.

"M jak Miłość" - TVP2, godz. 20:55

Dziś w tv "Taniec z gwiazdami"

Trzynasta edycja popularnego tanecznego show. W poniedziałkowy wieczór o 20:05 widzowie będą mogli śledzić dalsze zmagania tancersko-gwiazdorskich par, które marzą o zdobyciu kryształowej kuli. W ostatnich odcinkach pożegnaliśmy się m.in. z Michałem Mikołajczakiem i Krzysztofem Rutkowskim. Kto odpadnie w dzisiejszym odcinku?

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Dziś w tv "Milionerzy" - wydanie specjalnie

W poniedziałek 3 października widzowie będą mogli również obejrzeć wyjątkowy odcinek "Milionerów", w którym z okazji 25-lecia stacji na fotelach uczestników zasiądą gwiazdy TVN-u. Do walki o główną wygraną staną Michel Moran i Tomasz Jakubiak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Tradycyjnie już dla takich odcinków wygrane zostaną przekazane na cele charytatywne. Pieniądze zdobyte przez obie pary trafią do podopiecznych Fundacji TVN, a następnie przeznaczone na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

"Milionerzy" - TVN, godz. 20:55

Dziś w tv "Zaginiony świat: Park jurajski"

Mijają cztery lata od tragicznych wydarzeń z pierwszej części kultowego "Jurassic Park", do których doprowadziły eksperymenty z przywróceniem do życia dinozaurów na wyspie Nublar. Nowojorska firma InGen, do której należy park z gadami, została przejęta przez siostrzeńca Johna Hammonda, który postanawia stworzyć podobny park w San Diego. W tym celu dinozaury z oryginalnego parku zostaną przetransportowane do gęsto zaludnionego miasta. Co może pójść nie tak?

"Zaginiony świat. Park Jurajski" - TV4, godz. 21:00

Tagi: dziś w tv