Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziennikarz TVP zaliczył wpadkę na wizji. Prawie runęła na niego lampa
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 23.03.2022 09:41

Dziennikarz TVP zaliczył wpadkę na wizji. Prawie runęła na niego lampa

rafał stańczyk dziennikarz TVP wiadomości
TVP

Dziennikarz TVP, Rafał Stańczyk, z gracją uniknął kontuzji podczas prowadzenia relacji na żywo spod Białego Domu. Korespondent "Wiadomości" w USA miał opowiedzieć o zbliżającej się wizycie Joe Bidena w Polsce. Niestety, musiał też zmagać się ze złośliwym sprzętem. Duża wpadka na antenie TVP.

Rafał Stańczyk jest dziennikarzem TVP, który był przez pewien czas również korespondentem wojennym. Postanowił zakpić z całego wydarzenia na Twitterze.

Dziennikarz TVP cudem uniknął kontuzji w "Wiadomościach"

Rafał Stańczyk miał opowiedzieć w "Wiadomościach" o zbliżającej się wizycie Joe Bidena w Polsce. Przed Białym Domem tłumaczył, jak przebiegać ma wizyta i jaki jest jej cel.

- W czwartek Joe Biden weźmie udział w szczycie NATO, a także w szczycie Rady Europejskiej - zapowiadał Rafał Stańczyk, by opowiedzieć o całym tournee, jakie po Europie zrobi prezydent USA.

W trakcie tej wypowiedzi musiał jednak skupiać się nie tylko na mówieniu i swoich zadaniach, ale również unikać spadającej wprost na niego lampy. Z gracją przesunął się i dał jej upaść, kontynuując to, o czym mówił bez żadnej przerwy.

Profesjonalizm dziennikarza został doceniony przez jego kolegów. Daniel Liszkiewicz nazwał go "supermistrzem" i profesjonalistą.

- Dziękuję. Na szczęście wzięliśmy ze sobą tylko jedną lampę - odpisał Rafał Stańczyk.

- Doświadczenie z moich wojennych wyjazdów przydaje się nawet przed Białym Domem - dodał w innym wpisie na Twitterze, podając dalej nagranie ze zdarzenia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl