Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziennikarka TVP Info przekazała radosną nowinę. Po raz kolejny jest w ciąży
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.03.2023 14:13

Dziennikarka TVP Info przekazała radosną nowinę. Po raz kolejny jest w ciąży

Kaja Moskaluk
instagram.com/kajamoskaluk_kajcik

Kaja Moskaluk, którą z pewnością kojarzą widzowie TVP Info, przekazała w mediach społecznościowych wspaniałe nowiny. Dziennikarka znów jest w ciąży i co widać dobrze na zdjęciach, wygląda obłędnie. 

Kaja Moskaluk jest w ciąży

Kaja Moskaluk, pracująca na co dzień w TVP Info, przekazała wyjątkowo dobre wieści. Fani obserwujący ją na Instagramie mogli dowiedzieć się, że dziennikarka jest w ciąży! - I oto właśnie chodzi - napisała pod zdjęciem, na którym zobaczyć możemy już jej zaokrąglony brzuszek. 

Na fotografii zobaczyć możemy kogoś jeszcze. To córeczka gwiazdy - Lenka, która przyszła na świat dwa lata temu. Reporterka cieszy się, że wkrótce dziewczynka doczeka się rodzeństwa. 

Robił to przy kasie samoobsługowej w Biedronce. Wpadł w ręce policji, grozi mu 8 lat więzienia

Gwiazda TVP pokazuje krągłości

Wkrótce na Instagramie Kai Moskaluk pojawiło się nowe zdjęcie, na którym zobaczyć możemy, że dziennikarka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Uśmiecha się serdecznie ze studia, co oznacza, że nie zrezygnowała z pracy na czas ciąży

 

Dziennikarka TVP Info pochwaliła się radosną nowiną

Nie wiadomo wciąż, kiedy na świat przyjdzie kolejne dziecko dziennikarki TVP Info. Można jednak spodziewać się, że gwiazda zechce strzec jego prywatności, podobnie jak robi to w przypadku 2-letniej Lenki. 

Na Instagramie reporterki znajdziemy dużo fotografii, na których przedstawione jest dziecko. Na żadnym z nich nie będzie nam jednak dane zobaczyć jego twarzy

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.