Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Gdy "Dzień dobry TVN" prowadzą dowcipny Marcin Prokop i Dorota Wellman, atmosfera w studiu wydaje się bardzo luźna. Nierzadko ów luz przybiera zaskakującą formę, czego doświadczyli widzowie ostatniego wydania śniadaniówki TVN. Gospodarz ostrzegł ich, że musi spełnić daną wcześniej obietnicę. Tuż po tym kolejny raz dowiózł swej fantazji.

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop zatańczył jak góral

Marcin Prokop kilka dni temu udzielił obszernego wywiadu, w którym rozpostarł swoją wizją pracy w paśmie porannym. Opowiedział także o niezależności i finansach.

Marcin Prokop podczas wspomnianego wywiadu w programie "Hejt Park" złożył również dość osobliwą obietnicę widzom. Po godzinnej dyskusji na temat podejścia do pracy w niezbyt ambitnym programie śniadaniowym zobowiązał się, że w następnym odcinku spontanicznie zatańczy.

Marcin Prokop szybko przeszedł od słów do czynów. Sobotniego poranka, jak gdyby nigdy nic, prezenter w towarzystwie Doroty Wellman przywitali widzów. Zaskoczeniem mogła być dość nietypowa sceneria i stylizacje prowadzących.

Dziennikarze z góralskimi kapeluszami na głowie wygodnie usadowili się na wysokich krzesłach, dumnie dzierżąc w rękach ciupagi. Całość tego intrygującego obrazka zamykała figurka owieczki ustawiona tuż przed kamerą.

dzień dobry tvn dorota wellman marcin prokop
Marcin Prokop zatańczył w Dzień dobry TVN. Tego nie było w scenariuszu. Fot. kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 28.01.2023

Marcin Prokop przebrany niczym juhas tuż po powiedzeniu tytułowego "dzień dobry" postanowił uraczyć rozespanych widzów swoim charakterystycznym tańcem. Najpierw zaczął kręcić rękami młynek, by po chwili puścić dłonie w powietrze. Na szczęście dziennikarz szybko wyjaśnił powody swojego krótkiego, acz wyjątkowego performance’u. Odpowiedzi najbardziej oczekiwała zdziwiona partnerka.

- Powiedział mi kolega przed chwilą, że gdybym dorobił sobie pejsy, to bardziej za rabiego mógłbym być przebrany, ale bacy mu nie przypominam. Natomiast zanim zaczniemy nasz program, muszę wykonać typowy góralski taniec, bo obiecałem i pozdrawiam wszystkich naszych widzów – wytłumaczył.

- Bardzo chcieliśmy przebrać się za górali – powiedział w stronę kamery Marcin Prokop, a jednocześnie rozbawiona i zażenowana Dorota Wellman odparła krótko: - Nie wyszło coś chyba. Miała rację?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili
Czytaj więcej >

Telewizja

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?
Czytaj więcej >

Telewizja

"Klan" zniknie z anteny TVP? "Trzeba się cieszyć z tego co jest"
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz brutalnie szczerze o rozpadzie swojego małżeństwa. To dlatego stracił żonę
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard „Szczena” Dąbrowski opuścił ukochaną i syna. Wydało się, gdzie jest i co teraz robi
Czytaj więcej >

Telewizja

Karina z "Chłopaków do wzięcia" podbija Warszawę. Zaskakujące zdjęcie z hotelu
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Telewizja

Telewizja

Kacper Kulpicki

Edward Miszczak zwolnił kolejną gwiazdę Polsatu. Znana aktorka znika z anteny
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

"Chłopaki do wzięcia". Marysia oczarowana romantycznym gestem Henia. Padły ważne słowa
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Sami swoi. Początek". Gwiazdorska obsada ujawniła, co dzieje się na planie filmu
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Miliony Polaków włączą dziś TVN i Polsat. Od 20:00 same hity
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Niebezpieczne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel zrobił to na oczach widzów
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Klan" traci widzów. Izabela Trojanowska już zna przyszłość telenoweli
Czytaj więcej >