Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zostanie zwolniona? "Decyzje już zapadły"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.11.2022 08:28

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zostanie zwolniona? "Decyzje już zapadły"

małgorzata rozenek
Piotr Molecki/East News

Losy zawodowego żywota Małgorzaty Rozenek znów zapłonęły, jednak tym razem nie są to fajerwerki ani nawet zimne ognie. Jej angaż w "Dzień dobry TVN" trwa już kilka miesięcy, a wciąż nie widać poprawy, zwłaszcza w odbiorze widzów. Kierownictwo stacji – jak informuje nieoficjalne źródło – podjęło już decyzję o zwolnieniu celebrytki. Czy złowróżbne wieści się potwierdzą? Sprawa jest na ostrzu noża, wystarczy więc uzbroić się w cierpliwość. Co zatem mówi się na korytarzach TVN?

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek nadwyrężyła cierpliwość szefostwa?

Małgorzata Rozenek wszystkimi siłami skupia się na tym, by poprawić jakość swojej pracy. Starania okazują się, owszem, gorliwe, jednak mało skuteczne, a cały wysiłek może pójść na marne. Widzowie są bezlitośni i na każdym kroku wytykają jej rażące błędy.

Taka sytuacja zwraca uwagę włodarzy "DD TVN", a na korytarzach w stacji – jak udało się dowiedzieć portalowi Pomponik – mówi się, że gwiazda już niebawem pożegna się ze "śniadaniówką". Jego źródła twierdzą, że "decyzje na górze już zapadły, a nikt w całej historii programu nie miał tak złego odbioru i nie budził tak wielu negatywnych emocji".

- Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces – miało powiedzieć tajne źródło Pomponika.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zostanie zwolniona?

Dodano, że kadrowi decydenci spotkali się, by przeanalizować możliwe wyjścia z patowej sytuacji. Podczas dyskusji rozważane były różne scenariusze, a ostatecznie najprawdopodobniejszym jest ten najgorszy możliwy dla celebrytki.

- Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję – informuje źródło portalu.

Rzeczywiście, byłby to dla niej policzek, chociaż wcześniej sama zapewniała telewizję, że jest świadoma tego, że nie wszystkie publikacje w Internecie będą dla niej pobłażliwe. Prosiła, by przeczekali kilka pierwszych tygodni, aż widzowie się do niej przyzwyczają. Cóż - "parę tygodni" minęło, a niepokojąca sytuacja nie drgnęła w dobrą stronę ani na chwilę.

- Ja jestem gotowa na to, co się wydarzy, że nie zawsze będą entuzjastyczne artykuły, że muszę liczyć się z tym, że ta krytyka się pojawi. Obiecuję wam jedno, ja to przeczekam, przetrzymam, a później państwo się już do nas przyzwyczają i na pewno będziecie bardzo lubić oglądać z nami "Dzień Dobry" – mówiła trzecia żona pierwszego męża Dody w rozmowie z Pudelkiem.

Co zrobi Małgorzata Rozenek, gdy zostanie zwolniona z "Dzień dobry TVN"? Opcji jest wiele, być może urażona duma będzie tak duża, że pokusi się o transfer do Polsatu. Wszak spekulowano już na ten temat tuż przed oficjalnym ogłoszeniem jej pracy w paśmie śniadaniowym. Telewizja Zygmunta Solorza-Żaka miała kusić ją intratnym kontraktem i "Tańcem z gwiazdami". Czyżby sprawa wróciła w przyszłym sezonie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik, Pudelek