Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Dzień dobry TVN". Zaskakujące sceny na koniec programu. Dorota Wellman zwróciła się do widzów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.12.2022 19:08

"Dzień dobry TVN". Zaskakujące sceny na koniec programu. Dorota Wellman zwróciła się do widzów

Dorota Wellman
"Dzień dobry TVN"/TVN/18.12.2022

"Dzień dobry TVN" świętowało Boże Narodzenie tydzień wcześniej. Wszystko za sprawą wyjątkowego niedzielnego odcinka, w którym pojawili się wszyscy prezenterzy show. Dorota Wellman wykorzystała tę okazję, by zaapelować do widzów programu.

"Dzień dobry TVN". Świąteczne wydanie

"Dzień dobry TVN" miało w niedzielę dla widzów wyjątkową niespodziankę. Na tydzień przed Bożym Narodzeniem widzowie mogli cieszyć się świątecznym odcinkiem swojego ulubionego programu.

Z tej okazji, w studiu zagościli wszyscy prezenterzy show - od Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi, Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme przez Andrzeja Sołtysika i Annę Kalczyńską, Damiana Michałowskiego i Paulinę Krupińską-Karpiel aż po Krzysztofa Skórzyńskiego i Małgorzatę Rozenek oraz Marcina Prokopa i Dorotę Wellman.

W "Dzień dobry TVN" zapanowała magiczna atmosfera - gwiazdy śmiały się, dzieliły swoimi świątecznymi historiami, a także pokazywali swoje zdjęcia z dzieciństwa. Nie zabrakło też życzeń dla widzów.

- W imieniu tej rodziny tutaj obecnej chcielibyśmy złożyć państwu życzenia. Żeby państwo byli szczęśliwi w gronie swoich najbliższych i prawdziwe relacje między nimi mieli - powiedziała w imieniu wszystkich swoich koleżanek i kolegów Dorota Wellman.

Dorota Wellman prosi o wyrozumiałość dla Małgorzaty Rozenek?

Na koniec programu Dorota Wellman wystosowała do widzów apel. "Mamy też serdeczną prośbę do państwa. My się lubimy, szanujemy, bardzo prosimy, żeby państwo byli łaskawi nie hejtować nas, my się będziemy poprawiać, ale każdy nie jest perfekcyjny" powiedziała dziennikarka.

Małgorzata Rozenek szybko wyczuła, że to do niej pije prezenterka. "Czuję, że to było o mnie" powiedziała bez ogródek. Ekranowa partnerka Marcina Prokopa raz jeszcze poprosiła, by kierować się miłością, a nie nienawiścią.

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek spotyka się z dużą krytyką ze strony internautów i widzów "Dzień dobry TVN" już od samego początku swojej przygody z programem. W sieci nie brakuje opinii, że gwiazda po prostu nie nadaje się do prowadzenia show.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: