Rozrywka.Goniec.pl

screen "Dzień Dobry TVN" wydanie z dn. 19.01.2023 r.

Dzień Dobry TVN czasowo znika z anteny. Marcin Prokop przekazał smutną wiadomość

19 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Dzień Dobry TVN znika z anteny. Widzowie usłyszeli niespodziewane wieści wprost z ust Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Prowadzący śniadaniówkę ujawnili, że widzowie TVN muszą przygotować się na krótką przerwę. - Ale nie martwcie się - pocieszał fanów DD TVN Marcin Prokop.

Dzień Dobry TVN nadawane było codziennie

Dzień Dobry TVN to jeden z flagowych programów stacji, a dziennikarzy otrzymujące role prowadzących stają się prawdziwy gwiazdami. Śniadaniówka konkuruje z TVP, a widzowie chętnie włączają rankiem telewizor, by posłuchać rozmów na przeróżne tematy.

Niespodziewanie w czwartek Marcin Prokop przekazał druzgocącą wiadomość dla fanów formatu. Dzień Dobry TVN czasowo znika z anteny.

Dotychczas Dzień Dobry TVN nadawane było siedem dni w tygodniu. Prowadzący nie mieli wolnych weekendów. Jedynie w Boże Narodzenie oraz Wielkanoc widzowie TVN nie byli raczeni nowym wydaniem śniadaniówki TVN.

W czwartek Marcin Prokop przekazał wiadomości o czasowym wstrzymaniu emisji Dzień Dobry TVN. Powód zawieszenia nadania "DDTVN" jest wyjątkowy.

Dzień Dobry TVN znika z anteny

W czwartek Dzień Dobry TVN prowadziła Dorota Wellman. U jej boku stanął Marcin Prokop. Lubiana przez widzów para przez lata przyzwyczaiła do świetnego zgrania i wręcz kończenia swoich zdań.

Niespodziewanie Marcin Prokop poinformował, że widzowie przez dwa dni nie będą mogli oglądać DD TVN. - Uwaga! Mamy dla Was ważną wiadomość. W piątek i w sobotę na antenie nie pojawi się Dzień Dobry TVN - powiedział dziennikarz.

- To ze względu na Puchar Świata w skokach narciarskich, który będzie w tym czasie emitowany - szybko wyjaśnił Marcin Prokop , tak by żaden z widzów nie martwił się o dwuterminową przyszłość Dzień Dobry TVN .

Na koniec, już po przekazaniu o dwudniowej przerwie w emisji Dzień Dobry TVN, partner Doroty Wellman postanowił poprawić humory widzów. - Nie martwcie się, wracamy już w niedzielę o normalnej porze - dodał.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: dzień dobry tvn

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili
Czytaj więcej >

Telewizja

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?
Czytaj więcej >

Telewizja

"Klan" zniknie z anteny TVP? "Trzeba się cieszyć z tego co jest"
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz brutalnie szczerze o rozpadzie swojego małżeństwa. To dlatego stracił żonę
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard „Szczena” Dąbrowski opuścił ukochaną i syna. Wydało się, gdzie jest i co teraz robi
Czytaj więcej >

Telewizja

Karina z "Chłopaków do wzięcia" podbija Warszawę. Zaskakujące zdjęcie z hotelu
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Telewizja

Telewizja

Kacper Kulpicki

Edward Miszczak zwolnił kolejną gwiazdę Polsatu. Znana aktorka znika z anteny
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

"Chłopaki do wzięcia". Marysia oczarowana romantycznym gestem Henia. Padły ważne słowa
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Sami swoi. Początek". Gwiazdorska obsada ujawniła, co dzieje się na planie filmu
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Miliony Polaków włączą dziś TVN i Polsat. Od 20:00 same hity
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Niebezpieczne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel zrobił to na oczach widzów
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Klan" traci widzów. Izabela Trojanowska już zna przyszłość telenoweli
Czytaj więcej >