Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska pożegnała się z widzami. Fani nie kryją smutku
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 10.06.2023 17:33

"Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska pożegnała się z widzami. Fani nie kryją smutku

Anna Kalczyńska
Instagram @annakalczynskam, fot. screen "Dzień dobry TVN"

Anna Kalczyńska przekazała fanom smutną wiadomość. W mediach społecznościowych opublikowała wpis, w którym żegna się z widzami. Na jak długo zniknie z ekranów?

"Dzień dobry TVN". Program śniadaniowy podbił serca widzów

Program “Dzień dobry TVN” już niemal od dwóch dekad gości na antenie stacji TVN. Format błyskawicznie zdobył ogromną sympatię widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą każde kolejne wydanie. Ze śniadaniówki mogą dowiedzieć się na przykład, jaka będzie pogoda, poznać ciekawe przepisy kulinarne czy posłuchać rozmów z ekspertami. 

W “Dzień dobry TVN” występuje obecnie wiele par prowadzących. O poranku witają widzów Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

"Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska żegna się z widzami

23 czerwca program “Dzień dobry TVN” czasowo zniknie z anteny. Zamiast tego przez najbliższe tygodnie widzowie będą mogli oglądać “Dzień dobry wakacje”. Anna Kalczyńska postanowiła zatem pożegnać się z fanami. Zapewniła jednak, że niebawem znów się zobaczą.

- And that’s a wrap! Dzień dobry i do zobaczenia! Goodbye and good luck! Koniec sezonu i uśmiech na to, co przede mną – napisała Kalczyńska. - To był wariacki rok, sporo pracy i nowych wyzwań, ale jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że Wy ze mnie też.  Spotkamy się niebawem, (już się cieszę na ten krakowski plener) a na razie wyruszam na spotkanie pierwszym przygodom tego lata. Trzymajcie kciuki, bo to będzie lekki hardcore… A jak Wasze pomysły na wakacje? Planujecie coś szczególnego? - dodała dziennikarka.

Anna Kalczyńska znika z ekranów. Fani nie kryją niezadowolenia

Nie wszystkim internautom spodobał się komunikat Anny Kalczyńskiej. Wielu z nich nie rozumie, dlaczego emisja programu “Dzień dobry TVN” jest przerywana na czas wakacji. 

- Muszę przyznać, że nigdy nie rozumiałem dlaczego śniadaniówkę kończy się na wakacje? Totalnie bez sensu, przecież widzowie nie znikają a ci, co mają wakacje, chcieliby coś oglądać. Widocznie liczby w mediach wyglądają inaczej w wakacje – napisał jeden z internautów.