Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dzieci Michała Wiśniewskiego szczerze o swoich imionach. Przyznały, że zdarzały się kpiny i docinki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.06.2022 08:41

Dzieci Michała Wiśniewskiego szczerze o swoich imionach. Przyznały, że zdarzały się kpiny i docinki

Michał Wiśniewski
Serecki/Wikimedia Commons

Dzieci Michała Wiśniewskiego podzieliły się refleksją dotyczącą swoich imion. Etiennette i Vivienne przyznały, że nie zawsze łatwo było je nosić; spotykały się z przytykami ze strony rówieśników.

Wyróżniające się imiona mogą być chlubą, ale i przekleństwem. Przekonały się o tym dzieci Michała Wiśniewskiego, które musiały się liczyć z kpinami.

Dzieci Michała Wiśniewskiego o swoich imionach

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Ma syna Xaviera i córkę Fabienne, ze związku z Mandaryną, dwie córki: Etiennette i Vivienne, z małżeństwa z Anną Świątczak oraz synka Falco, którego mamą została najnowsza miłość artysty, Pola Wiśniewska.

Nietrudno zauważyć, że lider Ich Troje lubuje się w nadawaniu swoim dzieciom, nietypowych na polskim gruncie, imion. Obcobrzmiące w języku ojczystym, budziły zachwyt ale i stawały się powodem do żartów.

Córki Michała Wiśniewskiego w rozmowie z Pomponikiem, opowiedziały o tym, jak to jest posiadać tak oryginalne imiona. Wyznały, że nie zawsze było to łatwe, a ich nietypowość skłaniała rówieśników do niemiłych żartów.

- Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi - stwierdziła Etiennette Wiśniewska.

Etiennette i Vivienne lubią swoje imiona

W podobnym tonie wypowiadała się również jej siostra Vivienne, która także zmagała się z docinkami ze strony innych dzieci, które, być może z zazdrości, szydziły z tego, jak się nazywa.

- Ludzie kiedyś się śmiali, różnie śmiesznie wymawiali to imię, ale ja bardzo je lubię, uważam tylko, że moje drugie imię jest mało kreatywne i bardzo podobne do pierwszego - opowiadała dziewczynka, której drugie imię brzmi Vienna.

Etiennette stwierdziła, że z czasem zdołała po prostu przyzwyczaić się do swojego imienia, które jest bardzo cenione przez jej ojca, Michała Wiśniewskiego.

- Etiennette jest pięknym imieniem, mimo że sprawiało innym problemy. Ważne, kim jest moja córka, jak bardzo szanuje swoich rodziców, swoje rodzeństwo. Imię jest oryginalne, tak jak każdego z moich dzieci - podsumował piosenkarz.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl