Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala. Gwiazda stacji TVN nie może ich odwiedzać
Monika Majko
Monika Majko 06.12.2021 17:43

Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala. Gwiazda stacji TVN nie może ich odwiedzać

kalczynska
www.instagram.com/annakalczynskam

Anna Kalczyńska przechodzi trudne chwile. Tuż przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia dzieci dziennikarki trafiły do szpitala. Gwiazda TVN nie może ich odwiedzać w placówce ze względu na zagrożenie epidemiczne.

Współprowadząca "Dzień dobry TVN" opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie kalendarza adwentowego z czekoladkami. W opisie tajemniczej fotografii gwiazda poinformowała fanów, że dwoje jej dzieci przebywa obecnie w szpitalu.

- Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek. Chociaż wszystko idzie w dobrą stronę i ten czas jest konieczny dla ich zdrowia, żałuję, że nie ma takiego kalendarza, który mógłby mnie pocieszyć - wyznała prezenterka.

Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala

Pod fotografią dziennikarka zwróciła się również bezpośrednio do swoich dzieci. Gwiazda życzyła im udanych Mikołajek i prezentów. Niestety, sama nie może ich odwiedzić, ponieważ w placówce obowiązują restrykcje covidowe.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Życzę Wam moje kochane dzieci, żeby Mikołaj jutro przyleciał do Was przez komin i zostawił Wam upominki także w moim imieniu. Na pewno mu się uda, bo Mikołaj nie przenosi wirusów (on w ogóle nie choruje) i z pewnością wpuszczą Go do Waszego szpitala - napisała Kalczyńska.

Dzieci Anny Kalczyńskiej wrócą do domu dopiero na święta

Anna Kalczyńska w 2007 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Maciejem Maciejowskim, z którym wspólnie wychowuje troje dzieci: Jana, Hannę i Krystynę. W rozmowie z serwisem plotek.pl dziennikarka przyznała, że obecnie dwójka z nich przebywa "w zamkniętym, intensywnym procesie rehabilitacyjnym z powodu wad postawy w trybie szpitalnym". - Czują się dobrze, ale nie możemy się widywać przez kilka tygodni z powodów wymogów sanitarno-covidowych - dodała współprowadząca "Dzień dobry TVN".

Dziennikarka utrzymuje jednak z dziećmi stały telefoniczny kontakt. Rodzeństwo ma wrócić do domu na święta Bożego Narodzenia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram

Tagi: TVN