Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dorota Wellman urodziła, choć mogła stracić zdrowie. Opowiedziała o tym w dniu matki
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.05.2022 09:18

Dorota Wellman urodziła, choć mogła stracić zdrowie. Opowiedziała o tym w dniu matki

Dorota Wellman urodziła, choć mogła stracić zdrowie. Opowiedziała o tym w dniu matki
TRICOLORS/East News

Dorota Wellman to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Ogromną popularność i sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki programowi „Dzień dobry TVN”, w którym od lat wraz z Marcinem Prokopem tworzy parę najbardziej lubianych prezenterów.

Dorota Wellman doświadczenie zdobywała w Radiu Solidarność, TVP i Polsacie. Od ponad dekady jest jednak związana z telewizją TVN.

Choć dziennikarka cieszy się ogromną popularnością, to stara się nie dzielić szczegółami życia prywatnego z fanami. Wiadomo, że od lat jest w szczęśliwym związku z Krzysztofem Wellman. Mężczyzna jest fotografem, fotosistą i członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Owocem ich miłości jest syn Jakub, który obecnie ma już 28-lat.

Dorota Wellman opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę

Dorota, z okazji nadchodzącego Dnia Matki, udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym zdradziła, że zostanie matką nie przyszło jej łatwo. Dziennikarka opowiedziała o swoich długich staraniach o dziecko i o tym, że aby zajść w ciążę musiała wziąć sporo hormonów - powiedziała wprost, że jej aktualna figura jest ceną, którą musiała zapłacić za macierzyństwo.

Wzięłam tyle hormonów, że powinnam nimi sikać. Jestem z tego powodu bardziej otyła, niż powinnam być, bo niestety u mnie ta karuzela hormonalna trwa, ale mam to gdzieś, bo nieważne jest to, że jestem gruba, ale że mam mojego syna - króla mojego świata - zdradziła Wellman w programie „Dzień dobry TVN".

Dorota Wellman zapłaciła wysoką cenę za zostanie matką

Dodała, że przyjście syna na świat wywróciło jej życie do góry nogami:

Do momentu, kiedy urodził się Kuba, prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest, po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień.

Na zakończenie Dorota Wellman zdradziła też, jaki sposób zamierza spędzić Dzień Matki.

Kuba doskonale wie, że ja kocham kwiaty. Tego dnia dostaję więc jakiś wypasiony, niezwykły bukiet, ale dla mnie najpiękniejszą chwilą jest przytulanie. Jeśli się przytulimy, a ja niestety mieszczę się mojemu synowi pod pachą, bo jest ode mnie dużo wyższy, jeśli poczuję ten zapach, jeśli jestem blisko, to jest najszczęśliwszy moment mojego życia - podsumowała Dorota Wellman.

Źródło: onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl: