Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dorota Wellman rozpłakała się na wizji w "Dzień Dobry TVN". Piękne spotkanie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 21.09.2022 09:44

Dorota Wellman rozpłakała się na wizji w "Dzień Dobry TVN". Piękne spotkanie

dzień dobry tvn dorota wellman
TVN

Dorota Wellman nie wytrzymała napięcia i ze szczęścia i wzruszenia rozpłakała się podczas odcinka "Dzień Dobry TVN". Nieoczekiwane spotkanie z wielką fanką okazało się źródłem wielu łez w programie. Piękne sceny.

Dorota Wellman zazwyczaj kojarzy nam się raczej z komediowym sznytem, jaki nadaje programowi. Nie wszystkie chwile radości muszą jednak wiązać się ze śmiechem.

Dorota Wellman rozpłakała się na wizji w "Dzień Dobry TVN". Piękne spotkanie

Dorota Wellman spotkała Jolantę Barańczak przy okazji akcji "Dzień Dobry, tu kurier", w ramach której widzowie "Dzień Dobry TVN" dzielili się dobrymi wiadomościami z innymi za sprawą programu.

Barańczak w tamtym czasie cierpiała na raka płuc. Przed rokiem wciąż walczyła z chorobą, ale dziś nie został już po niej ślad. Dorota Wellman była niezwykle wzruszona jej batalią i postanowiła spotkać się z kobietą, która okazała się być jej wielką fanką.

- Po przeszło roku panie niespodziewanie ponownie się spotkały, a do oczu napłynęły łzy - napisali twórcy "Dzień Dobry TVN" na Instagramie.

Wzruszające nagranie z ich spotkania znalazło się w mediach społecznościowych. Widać na nim, jak Dorocie Wellman podczas rozmowy z Jolantą Barańczak trudno powstrzymać łzy. Dla prezenterki była to też pewna niespodzianka. Ukryła twarz w dłoniach, gdy do studia weszły bohaterka historii i jej córka.

- Dorotka, szukałam dla ciebie określenia. Jesteś taka malutka przy Marcinie, ale jesteś wielka (...) Kocham cię, Dorota - mówiła Barańczak, przytulając swoją idolkę.

Obie panie łączyła również bransoletka, którą Barańczak otrzymała od Wellman przy pierwszym spotkaniu. Pokazała, że wciąż ją ma i nosi ją z dumą, a biżuteria "dodaje jej sił".

Została przez prowadzących zaproszona na kanapę i wszyscy porozmawiali o tym, w jaki sposób udało jej się pokonać straszliwą chorobę. Dla wielu osób był to niezwykle wzruszający odcinek.

"Normalnie płaczę… Ale emocje", "Piękne! I jak tu zaraz po zrobić pogodę, kiedy głos zatyka", "Poryczałem się jak dziecko" - pisali komentujący pod filmem. Zdaje się, że im również pociekło kilka łez.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl