Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Dorota Wellman obraziła koleżanki z branży? Nie wszystkim się to spodoba

23 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Dorota Wellman postanowiła wypowiedzieć się na niezwykle aktualny temat mediów społecznościowych. Jak się okazało, w czasie swojej przemowy, mogła obrazić część ze swoich koleżanek z branży. Możliwe, że chciała przy tym dopiec m.in. Małgorzacie Rozenek. Z ust słynnej prezenterki padły wymowne słowa.

Dorota Wellman wyraziła zdanie o mediach społecznościowych

Dorota Wellman znana jest z tego, że często szafuje mocnymi opiniami i nie liczy się w nich ze zdaniem innych. Mówi wprost co myśli i być może właśnie to sprawia, że jest tak lubiana przez wielu swoich fanów.

Ostatnio wypowiedziała się szeroko w sprawie mediów społecznościowych. Stwierdziła, że to właściwie w ogóle nie jest jej miejsce - że woli życie prywatne trzymać... w prywatności.

- Nie lubię rozmawiać o sprawach prywatnych, dlatego nie mam mediów społecznościowych. Nie uważam, że świat powinien jeszcze interesować się moim życiem prywatnym. Jak sama nazwa wskazuje, jest ono prywatne - mówiła gwiazda w rozmowie z Plejadą.

Dorota Wellman o Instagramie. Ostre słowa

Dorota Wellman nie miała w rozmowie również litości dla Instagrama. Postanowiła w ostrych słowach skomentować to, co ogólnie myśli o kwestiach związanych z tą popularną aplikacją. Chętniej stworzyłaby konto, w którym pokazałaby kulisy pracy w telewizji.

- Nie, zrobiłabym Instagram, który informuje o tym, co robimy, jak wygląda nasze życie, jak jedziemy do gościa, z kim będziemy rozmawiać, dlaczego tam stoi 50 osób i wszyscy gapią się w ekran, skąd wy się wzięliście. Myślę, że kulisy pracy w telewizji byłyby dla innych interesujące, bo nigdy tam nie zaglądamy. To byłaby wartość! - mówiła Plejadzie.

Niekoniecznie byłaby jednak zadowolona z tego, co robią jej koleżanki po fachu, które całe swoje życie obrazują zdjęciami w mediach społecznościowych.

- Natomiast dla samego fotografowania się "rano wstałam" albo "właśnie się kładę", "zjadłam naleśnika" - no przyznam szczerze, że to nie jest mój świat - dodała.

Czyżby to był przytyk w stronę innych gwiazd? Małgorzata Rozenek mogłaby mieć coś na ten temat do powiedzenia. Wellman raczej jednak nic by sobie z tego nie zrobiła.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Górniak złożyła życzenia Allanowi z okazji Dnia Dziecka. Fani oburzeni zdjęciem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niezręczne słowa w "Dzień dobry TVN". Andrzej Sołtysik nie wytrzymał
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Duże zmiany na grobie Gabrieli Kownackiej. Bardzo smutne informacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Danny Masterson winny dokonania dwóch gwałtów. Aktor może trafić do więzienia na 30 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda TVP przeżyła trudne chwile na lotnisku. Została bez pomocy z dzieckiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alec Baldwin trafił do szpitala, przeszedł poważną operację. Czuwa nad nim żona
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Małgorzata Rozenek kończy 45 lat. Jaka była jej droga na szczyt?
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Dziś rocznica urodzin Marylin Monroe. Do tej pory nie poznano przyczyny jej śmierci
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Maciej Stuhr zagroził rzekomemu hejterowi zgłoszeniem na policję. "Maciek, wybacz"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Była gwiazda "Klanu" nagle zniknęła z ekranów. Nikt nie wiedział, że przeżyła tragedię
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Katarzyna Dowbor ujawniła wysokość swojej emerytury. Zaskoczenie to mało powiedziane
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Nie żyje aktor Dawid Konefał. Miał zaledwie 32 lata
Czytaj więcej >