Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Dorota Wellman nie wytrzymała w "Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop musiał ustawiać ją do pionu

4 Lutego 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Dorota Wellman była oburzona słowami gościa "Dzień Dobry TVN". Sytuację między nimi musiał uspokajać Marcin Prokop. Wydawało się, że będzie bardzo trudno. O co poszło? I czy na pewno nie można było na spokojnie?

Dorota Wellman nie wytrzymała w "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman miała trudną przeprawę z gościnią w "Dzień Dobry TVN" . Aleksandra Szwed gotowała dla prowadzących w otwartej kuchni programu. Obie panie się lubią, ale zdaje się, że lubią też sobie co jakiś czas dogryzać. Na szczęście w pogotowiu był Marcin Prokop.

Prowadząca chciała zaprosić widzów na krótką przerwę w gotowaniu. Zdaje się jednak, że nie wszystkim ten pomysł się spodobał.

- Czekamy na te legalne zioła, które pojawią się w daniach, a teraz zapraszamy państwa na chwile odpoczynku od nas - mówiła Wellman.

- Ja się jeszcze nie zmęczyłem, ja jeszcze mogę zostać - stwierdził Marcin Prokop . Wellman skarciła go słownie, sugerując, że zachowywał się tak pewnie w szkole, że zawsze do wszystkiego był pierwszy.

"Dziewczyny, nie kłóćcie się"

- Nie wiadomo, czy Dorotka może powiedzieć to samo o tej obecności - zaczęła niewinne Aleksandra Szwed, próbując dołączyć się do rozmowy. Po chwili rozmowa zboczyła jednak na dość dziwne tory.

- Dorota musi usiąść, odpocząć, trzeba ja powachlować, przykryć kocem - dodał Marcin Prokop, a Wellman chyba się przesłyszała i od razu zapytała "jak to kozę przykryć?".

Szwed zaproponowała, że w takim razie zaparzy jej ziółek. Wydawało się to całkiem miłą propozycją, ale przerwa reklamowa wciąż nie nadchodziła.

- Ale co wy ze mnie robicie jakąś staruszkę - wybuchnęła w końcu Wellman. Ostatecznie spór musiał zakończyć Marcin Prokop, którego wyraźnie bawiła cała sytuacja.

- Dziewczyny nie kłóćcie się. Chcesz przerwę, będzie przerwa - zaproponował. Zdaje się, że po prostu ugasił pożar, który sam wzniecił. Dorota Wellman chyba jednak wyszła z całej sytuacji ostatecznie z uśmiechem na ustach.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]