Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dorota Wellman ma nową pracę. Znamy szczegóły kolejnego projektu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 10.02.2023 15:03

Dorota Wellman ma nową pracę. Znamy szczegóły kolejnego projektu

dorota wellman
KAPiF

Dorota Wellman znalazła nowa pracę i będzie pojawiać się już nie tylko w "Dzień Dobry TVN". Gdzie jeszcze zobaczymy prezenterkę? TVN ma dla niej projekt specjalny, który poznamy już niedługo.

Dorota Wellman znalazła nową pracę

Dorota Wellman przez wiele lat wydawała się przykuta do stanowiska w "Dzień Dobry TVN". W ostatnim czasie okazało się jednak, że jej horyzonty znacznie wybiegają poza telewizję śniadaniową i postanowiła spróbować swoich sił w innym programie rozrywkowym.

Marcin Prokop łączy pracę prezentera "Mam Talent" z pracą w "Dzień Dobry TVN" i prywatnymi propozycjami, które otrzymuje od zleceniodawców. Wellman nie jest aż tak popularna w konferansjerskim świecie, ale z pewnością nie brakuje jej talentu.

W ostatnim czasie udało jej się znaleźć pracę w programie "Kto to wie?" produkowanym przez TVN. Już niebawem nowy format znajdzie swoje miejsce w stacji. Jego emisja rozpocznie się w piątek 27 lutego. Show będzie emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20. To dość wcześnie, ale zdaje się, że TVN celuje przede wszystkim w starszych widzów.

Niedługo zobaczymy, jak Dorota Wellman wypadnie w nowej roli. Można mieć tylko nadzieję, że prowadzony przez nią program przetrwa jak najdłużej w ramówce TVN.

Dorota Wellman ma problemy w "Dzień Dobry TVN"?

Dorota Wellman nie pojawiła się na konferencji prasowej dotyczącej "Dzień Dobry TVN", co wywołało bardzo duże poruszenie wśród jej fanów i w mediach. Obawiano się, że dziennikarka mogła stracić pracę w "Dzień Dobry TVN" i że Marcin Prokop otrzyma nową partnerkę telewizyjną.

Sprawę wyjaśnił jednak portal teleshow.wp.pl. Przekazano, że Wellman nagrywa nowy program w Krakowie i z tego powodu nie mogła zjawić się na konferencji prasowej. Czy chodziło o "Kto to wie"? To już niemal pewne, że tak.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Teleshow WP, Jastrząb Post