Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Instagram @[email protected]_official

Dorota Szelągowska martwi się o swoją mamę. Podjęła kluczową decyzję w związku z chorobą Grocholi

21 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Dorota Szelągowska kilka tygodni temu wyjechała na beztroskie wczasy w gorącej Hiszpanii. W najśmielszych snach nie spodziewała się tego, co zastanie po powrocie. Gorzkich doznań przysporzyły jej nowe zamartwienia wynikające ze świątecznych przygotowań i pobytu mamy, Katarzyny Grocholi, w szpitalu. Gwiazda TVN w związku z tym podjęła ważną decyzję.

Dorota Szelągowska martwi się o mamę w szpitalu

Relacje Doroty Szelągowskiej z Katarzyną Grocholą pomimo więzów krwi nie należą do sielankowych. Prezenterka miała jej za złe związek z pewnym mężczyzną, który – jak twierdzi – ją molestował. To nie jedyne traumatyczne przeżycia, jednak mimo wszystko córka troszczy się o chorą rodzicielkę.

O tym, jak przebiega pobyt Katarzyny Grocholi w płockim szpitali i czy humor jej nie opuszcza, pisaliśmy w artykule poniżej.

Pacjentka z doświadczenia sprzed lat, kiedy miała pierwszą operację związaną z nowotworem i wie, że należy odpowiednio się zabezpieczyć. Spisała już testament, o czym gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej" pisała jeszcze przed wyjazdem na Półwysep Iberyjski.

- Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze. Byłam wczoraj z Marią u notariusza. Matka chce pozałatwiać jakieś sprawy, a ja w sobotę jadę do Hiszpanii na trzy tygodnie – relacjonowała.

Dorota Szelągowska pełna obojętności o przygotowaniach do świąt

Dorota Szelągowska tuż po powrocie do kraju zderzyła się z szarą rzeczywistością, która uderzyła nader mocno, ponieważ trwają właśnie przygotowania do wigilii Bożego Narodzenia. Dziennikarka na Instagramie wyznała wcześniej, że natłok spraw powoduje u niej niepokój.

- Co mnie czeka w Polsce, to nie wiem wcale. Piszecie, że wszystko stopniało, że brzydko i nie ma po co wracać. Trochę się zgadzam z tym ostatnim, ale strasznie już tęsknię – orzekła.

W ogóle nie ma głowy do urządzania spektakularnych świąt. Chociaż słynie z osoby z organizatorskim talentem, która przywiązuje uwagę do każdego szczegółu, tego roku nie pochwali się swoimi zdolnościami. Obecna sytuacja rodzinna jest dla niej jednak sowitym usprawiedliwieniem, tak uważają również zgromadzeni na jej profilu internauci. - Kompletnie niegotowa do świąt i do wszystkiego, Gosia Molska ma mi kupić śledzie, buraki i dorsza, to ze dwa dania ogarnę. W tym roku prezenty będą symboliczne, najważniejsze, że będziemy razem. W głowie bałagan, milion końców, początków, dziwny rok, ale też trochę szczęścia – podsumowała.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]