Rozrywka.Goniec.pl

AGENCJA SE/East News

Dominika Tajner zaręczyła się! Zdradziła szczegóły romantycznych oświadczyn

2 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Dominika Tajner zaręczyła się! Była żona Michała Wiśniewskiego i córka legendarnego Apoloniusza Tajnera znalazła wreszcie miłość swojego życia. Opowiedziała o romantycznej atmosferze, która towarzyszyła jej podczas oświadczyn.

Poprzednim razem jej uczucia wygasały szybko, podobnie jak jej partnerów. Zdaje się jednak, że teraz to ten jedyny. Wskazuje na to również bardzo romantyczna historia z oświadczyn.

Dominika Tajner zaręczyła się! Opowiedziała o oświadczynach

Dominika Tajner zaręczyła się ze swoim ukochanym, Mariuszem Wachem. Po wielu miłosnych przygodach i niepowodzeniach, zdaje się, że celebrytce wreszcie dopisało prawdziwe szczęście.

Tajner była przez 7 lat żoną Michała Wiśniewskiego. Uczucie między nimi jednak wygasło i para zdecydowała o tym, że czas się rozstać. Potem córka wielkiego trenera polskich skoczków miała na swoim koncie relacje z tajemniczym Adamem oraz 60-letnim biznesmenem z Cypru.

Zdaje się jednak, że wreszcie trafiła na swoją drugą połowę. Mariusz Wach jest polskim bokserem wagi ciężkiej, a związek między nim a Tajner rozkwitał od dłuższego czasu. Pięściarz zdecydował się na oświadczyny, jak się okazało, były bardzo romantyczne.

- Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mamy wiele wspólnych planów, chcemy jechać na egzotyczne wakacje - mówiła Dominika Tajner w rozmowie z JastrząbPost.

Celebrytka oczywiście powiedziała "tak" podczas oświadczyn i pochwaliła się przepięknym pierścionkiem ze sporym diamentem. Wyjawiła, że oświadczyny przebiegły bardzo romantycznie.

- No po prostu schował pierścionek i zapytał, czy resztę życia spędzimy razem. Powiedziałam tak… I wtedy zobaczyłam pierścionek z cudownym diamentem - opowiadała.

Prawdziwie romantycznie, prawda? Parze życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia i wielu wspaniałych wspólnych chwil.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Katarzyna Cichopek zamieściła jedno zdjęcie i spłynęła na nią fala krytyki. O co poszło?

  • Jurek Owsiak nalega na przeprosiny od Krystyny Pawłowicz. Kontrowersyjny wpis nie pozostał bez echa

  • WOS rozszerzona matura 2022. Co trzeba umieć, żeby zdać maturę z WOS?

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dla Zofii Czerwińskiej zostawił żonę z małym dzieckiem. Niewielu wiedziało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramatyczny apel Katarzyny Grocholi. "Nie mogę sobie poradzić"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski nazwał Kubę Wojewódzkiego "pasożytem". Co mu zarzucił?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nazywano ją "najcięższą kobietą świata". Dziś jest nie do poznania, niesamowita metamorfoza
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Rojek staranował ogrodzenie stadionu. "No śmieszna sytuacja"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Problemy w związku Nataszy Urbańskiej oraz Janusza Józefowicza. Plotki okazały się prawdą
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]