Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dominika Gwit zaskakuje figurą na zdjęciu z wakacji. Aktorka zapozowała w stroju kąpielowym
Alicja Czepli
Alicja Czepli 14.07.2022 07:58

Dominika Gwit zaskakuje figurą na zdjęciu z wakacji. Aktorka zapozowała w stroju kąpielowym

Dominika Gwit
Instagram / Dominika Gwit

Dominika Gwit po raz kolejny wygląda zupełnie inaczej. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z urlopu, na którym pozuje w stroju kąpielowym. Jej sylwetka zaskakuje.

Metamorfozy Dominiki Gwit

Dominika Gwit to jedna z bardziej charakterystycznych polskich aktorek. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w kontrowersyjnym filmie Katarzyny Rosłaniec, "Galerianki". Potem jej kariera się rozwinęła, a aktorka związała się z teatrem.

Gwit znana jest także ze spektakularnych metamorfoz. W świat filmu weszła jako otyła dziewczyna, która jednak na przełomie kolejnych kilku lat znacznie schudła. Chętnie opowiadała o tej zmianie w wywiadach, a nawet napisała książkę. Po czasie jednak wróciła do dawnej sylwetki, przekonując wszystkich, że w takiej figurze czuje się najlepiej.

Prowadzi także popularny profil na Instagramie, na którym chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami. Chwali się swoim obserwatorom pamiątkami z rozmaitych wyjazdów, zdjęciami niezwykłych stylizacji, czy szczegółami swojego życia prywatnego.

Niedawno w jej social mediach pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Chciała pochwalić się rozpoczęciem urlopu, jednak internauci dostrzegli ważny szczegół. Aktorka wygląda teraz zupełnie inaczej!

Dominika Gwit szokuje figurą

Dominika Gwit podzieliła się zdjęciem w typowo letniej scenerii. W opisie zaznaczyła, że aktualnie wypoczywa na urlopie, w otoczeniu natury, korzystając ze słonecznej pogody. Jednak wszyscy patrzą tylko na jedno na tym zdjęciu.

Choć ma na sobie luźną sukienkę, to przez to, że jest odrobinę prześwitująca, można dostrzec zmiany w jej sylwetce. Wyraźnie wyróżnia się szczuplejsza talia oraz odrobinę chudsze ręce i nogi. Takiej zmiany nikt się nie spodziewał.

Nie ma zatem wątpliwości, że aktorka ponownie schudła. Jak na razie nie wypowiadała się na temat żadnej magicznej diety czy ćwiczeń, ostatnimi czasy nie poruszała w ogóle podobnych tematów w mediach. Wszystko działo się po cichu, za zamkniętymi drzwiami.

Nie da się także ukryć, że bez wątpienia Dominika Gwit znowu się samej sobie podoba. Na jej Instastory aż roi się od rozmaitych selfie, jak i zdjęć całej sylwetki wykonanych przez ukochanego męża. Ten uśmiech nie pozostawia wątpliwości, że aktorka jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl