Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dominika Gwit opowiedziała o problemach zdrowotnych w ciąży. Zapowiedziała, że nie zdradzi, jakie przyjmuje leki
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 22.08.2022 10:20

Dominika Gwit opowiedziała o problemach zdrowotnych w ciąży. Zapowiedziała, że nie zdradzi, jakie przyjmuje leki

dominika gwit ciąża
Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit opowiedziała o tym, jak czuje się w czasie ciąży i co jej dolega. Ustaliła jedną ważną zasadę, której zamierza się trzymać - nie opowiada o lekach. Gwiazda wyjaśniła dlaczego.

Gwit i jej mąż starali się o dziecko przez długi czas i wreszcie mogą cieszyć się upragnionym stanem błogosławionym. Teraz wszystko leży w rękach lekarzy i losu.

Dominika Gwit opowiedziała o problemach zdrowotnych w ciąży. Wyznała, że przestrzega jednej zasady

Dominika Gwit jest bardzo uszczęśliwiona. Wreszcie ona i jej mąż doczekali się ciąży, o którą starali się bardzo długo. Okazało się, że gwiazda miała z tym pewne problemy i nie boi się o nich mówić.

- Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic! Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w Royal Clinic Warszawa. Za kilka miesięcy będziemy we troje - pisała na Instagramie aktorka.

Jak na razie Dominika Gwit nie zamierza również rezygnować z pracy. Jak stwierdziła, nie musi w niej nic dźwigać ani biegać, więc nie powinna być ona problemem i nie zagrażałaby zdrowiu jej i płodu.

Dodała również, że jak na razie czuje się dobrze i nie pojawiły się jeszcze żadne problematyczne momenty, które mogłyby sprawić, że zaczęłaby się bać.

Aktorka opowiedziała również, jak zamierza angażować dziecko w swoje życie zawodowe związane m.in. z byciem influencerką. Jak się okazało, ona i jej mąż już dawno podjęli decyzję w tym temacie.

- Nie, nie będziemy pokazywać twarzy dzidziusia. To nasza wspólna decyzja - twierdziła artystka. To oznacza, że nawet, jeśli jakieś wspólne zdjęcia pojawią się w sieci, to z pewnością nie będzie na nich twarzy maleństwa.

Dominika Gwit ponadto w ostatnim czasie zmaga się z chorobą. Jej przez cały czas obserwowana przez lekarzy, a o swoich dolegliwościach nie chce opowiadać z jednej przyczyny - martwi się o swoich fanów.

- Absolutnie nie będę mówić, jakie leki, bo zaraz ktoś sobie coś załatwi i będzie brał bez lekarzy [...] Trzeba iść do lekarza: diabetologa, endokrynologa, ginekologa-endokrynologa zbadać się i wtedy lekarz może stwierdzić zespół metaboliczny, przepisać leki - podkreśliła Gwit.

Para spodziewa się dziecka, które na świat przyjdzie za kilka miesięcy. Wydaje się, że wszystko zakończy się szczęśliwie - opieka lekarzy i duże skupienie na przebiegu ciąży mogą pomóc. A Gwit przypomina również o tym, że zawsze warto się badać.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl