Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dominika Gwit niedawno urodziła, teraz znów ma powody do świętowania. Spływają gratulacje
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 29.05.2023 09:33

Dominika Gwit niedawno urodziła, teraz znów ma powody do świętowania. Spływają gratulacje

Dominika Gwit
Instagram/@dominikagwit

Dominika Gwit długo starała się o spełnienie jednego ze swoich największych marzeń, czyli bycia szczęśliwą mamą. Aktorka całkiem niedawno urodziła synka i nie ukrywa swojego szczęścia i miłości do dziecka. Na swoim Instagramie właśnie opublikowała uroczy post, który od razu zalała fala gratulacji.

Dominika Gwit to szczęśliwa mama

Dominika Gwit w polskim show-biznesie jest już od paru ładnych lat. Aktorka, osobowość medialna, znana również ze swojej świadomej walki z otyłością. Od pewnego czasu także szczęśliwa mama małego chłopca. 

Dominika Gwit spełnia się w macierzyństwie, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Aktorka razem ze swoim partnerem – Wojciechem Dunaszewskim otwarcie przyznawała, że proces starania się o dziecko był długi i trudny, jednak z pomocą odpowiednich lekarzy udało się doprowadzić do kilku życiowych zmian, które okazały się sukcesem. Teraz Gwit miała kolejną okazję do świętowania. 

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Dominika Gwit długo starała się o dziecko.

Dominika Gwit nie ukrywa tego, że razem ze swoim partnerem dosyć długo starali się o dziecko. Aktorka przyznaje, że większość lekarzy, z którymi się spotykała, kazała jej jedynie schudnąć. W zeszłym roku jednak trafiła do ginekologa-endokrynologa, który postawił trafną diagnozę, po której niebawem udało jej się zajść w ciążę. Okazało się, że gwiazda cierpi na zespół metaboliczny. 

- W skład zespołu metabolicznego wchodzą u mnie m.in. niepłodność pierwotna, z którą borykam się od wielu lat. Ale jakimś cudem dziś jestem mamą. Na razie mój synek jest aniołkiem. Może to cisza przed burzą, nie wiem. Ale przesypia noce i jakoś sobie radzimy. Dużo się tulimy – mówiła w „Dzień Dobry TVN”.

Dominika Gwit świętuje pierwszy Dzień Matki

Dominika Gwit w swoich mediach społecznościowych udostępniła właśnie nowe zdjęcie, które opisała słowami: „Mój pierwszy Dzień Mamy. Mój Synek, Mój Świat, Moje Życie”. Aktorka ma właśnie okazję świętować swój pierwszy Dzień Mamy, czego bardzo mocno – wiedząc, jak długą drogę przeszła – gratulują jej internauci. 

„Gratulacje z okazji tak wyjątkowego Święta”, „Wszystkiego dobrego dla Was”, „Wszystkiego najlepszego, pięknego macierzyństwa, cokolwiek to znaczy. Dużo dużo siły i słoneczka”, „Najcudowniejsze co może być to Być Mamą” – czytamy między innymi pod postem Gwit.

Źródło: “Dzień Dobry TVN”