Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Dominika Gwit nie pojawiła się na pogrzebie Żory Korolyova. Chwilę po nim zrobiła jedną rzecz

6 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Dominika Gwit nie pojawiła się na pogrzebie Żory Korolyova, mimo że był to jej bardzo bliski przyjaciel. Aktorka wyjaśniła, dlaczego. Postanowiła uczcić jego pamięć na Instagramie i w ten sposób się z nim pożegnać.

Na pogrzebie tancerza w Warszawie pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Rafał Maserak, Jan Kliment, Ewa Szabatin czy Olga Kalicka. Gwit, choć była bardzo blisko z Korolyovem po ich długim występie w "Tańcu z gwiazdami", nie pojawiła się wśród żałobników.

Dominika Gwit nie pojawiła się na pogrzebie Żory Korolyova

- Ciężko mi sobie wyobrazić, że młody człowiek w sile wieku, wysportowany nie jest już z nami. Jego roznosiła energia. Zawsze będę ciepło i mile go wspominać - mówiła w rozmowie z "Faktem" Dominika Gwit.

Dominika Gwit i Żora Korolyov poznali się w "Tańcu z gwiazdami", w którym przetańczyli dobre kilka odcinków. Para bardzo się polubiła i traktowała po przyjacielsku. Śmierć Żory była dla aktorki poważnym ciosem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Ostatecznie nie mogła się ona jednak pojawić na jego pogrzebie. Poinformowała o tym na Instagramie, chcąc uczcić jego pamięć. Choć nie wyjawiła dokładnego powodu, można przypuszczać, że chodziło o jej zobowiązania.

- Żora. Nie mogę dziś być. Modlę się za ciebie codziennie. Spoczywaj w pokoju - napisała w mediach społecznościowych Gwit, żegnając zmarłego nagle kolegę z programu.

Wzruszający pogrzeb Żory Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova był niezwykle wzruszającym wydarzeniem. W jego czasie przepiękne przemówienie powiedziała jego partnerka, Ewelina Bator , która poinformowała media o śmierci tancerza.

- Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na Ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po Tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz - mówiła.

- Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham Cię - podsumowała przemowę.

Żora Korolyov zmarł nieoczekiwanie 21 grudnia 2021 roku. Nieoficjalną przyczyną zgonu miało być zapalenie mięśnia sercowego. Tancerz miał 34 lata.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres  [email protected]

Źródło: Goniec

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Doda opublikowała w sieci niepokojące nagranie. Gwiazda zdecydowała się na gorzkie wyznanie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz oburzony wywiadem Doroty Szelągowskiej. Obraził Kubę Wojewódzkiego
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Roksana Węgiel zaskoczyła fanów nowym teledyskiem. Pojawiła się w odważnych stylizacjach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Sylwester Pawłowski, znany aktor i lektor. Tragiczne wieści obiegły media
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Grabowski chce wesprzeć byłą żonę. Jej ukochany ma poważne problemy zdrowotne
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Opozda zamieściła nowe zdjęcie z synem. Fani szybko zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]