Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dominika Gwit ma co świętować. Pochwaliła się zdjęciami, piękna rocznica
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 08.07.2022 16:13

Dominika Gwit ma co świętować. Pochwaliła się zdjęciami, piękna rocznica

Dominika gwit
Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit ma co świętować. Ostatnio obchodziła 4. rocznicę swojego ślubu z ukochanym Wojciechem Dunaszewskim. Opublikowała również krótki filmik z tego wydarzenia. Państwo młodzi byli niezwykle szczęśliwi i zdaje się, że po czterech latach wspólnej drogi wciąż czują się ze sobą dobrze.

Ślub Dominiki Gwit pozostałby całkowicie w tajemnicy, gdyby nie niecierpliwość jej kolegi, Leszka Stanka. Jako pierwszy pochwalił się nagraniami i zdjęciami z wielkiego wydarzenia w życiu aktorki.

Dominika Gwit ma co świętować. Pochwaliła się zdjęciami, piękna rocznica

Dominika Gwit jest jedną z najbardziej popularnych aktorek pokolenia millenialsów. 34-letnia gwiazda jest artystką charakterystyczną i często pojawia się w rolach przyjaciółek bohaterów i wesołych głosów rozsądku.

Jej życie osobiste zdaje się być bardzo szczęśliwe. Przed czteroma laty Dominika Gwit poślubiła swojego aktualnego (i oby jedynego) męża, Wojciecha Dunaszewskiego. Poznali się przez środowisko artystyczne - brat Wojciecha, Radosław, jest reżyserem i pracował m.in. nad "Singielką" i proponował Gwit współpracę przy produkcjach teatralnych. Wojtek pojawił się na jednej premierze i stwierdził, że chciałby bliżej poznać tę radosną kobietę występującą na scenie.

Para spotykała się od 2016 roku, a w 2018 wzięła już ślub. Okazało się, że choć są jak ogień i woda (jak mówili w wywiadzie dla "Vivy!"), to są dla siebie "absolutnie wszystkim".

4. rocznica ślubu pary przypadła na 7 lipca 2022 roku. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Dominika Gwit postanowiła pochwalić się nagraniami i zdjęciami z pamiętnego ślubu.

- Moje Szczęście, Moja Miłość, Moje Życie. Czwarta rocznica ślubu. Kwiatowa. 07.07.2018 #kochamCie #nazawszerazem Dzielę się z Wami fragmentem z pierwszego tańca, który przygotował z nami Jacek Jeschke. Filmik z telefonu, ale co tam - pisała na Instagramie.

W podobny sposób komentowała również wpis na Facebooku, pokazując zdjęcia z pamiętnego dnia. Choć wygląda na fotografiach na spiętą, widać, że jednocześnie oboje tryskali radością i miłością.

dominika gwit 2

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl