Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Dominika Gwit po wyczekiwanych narodzinach synka w zupełności oddaje się upragnionemu macierzyństwu. Do tego sielankowego obrazka łyżkę dziegciu postanowili dolać internetowi oszuści. Nikczemnie wykorzystali to, że aktorka ma w teraz inne rzeczy na głowie, lecz całe bezprawne przedsięwzięcie zostało przez nią publicznie zdekonspirowane.

Dominika Gwit została haniebnie oszukana

Spokój świeżo upieczonej matki został zaburzony przez przykry incydent, którego twarzą, wbrew swojej woli, została celebrytka. Oszuści bezprawnie wykorzystali nie tylko jej wizerunek, ale też historię. Nie od dziś wiadomo, że Dominika Gwit była bohaterką spektakularnej metamorfozy, gdy schudła kilkadziesiąt kilo.

Chociaż Dominika Gwit z poprzednią smukłą sylwetką artystka nie ma już nic wspólnego i znów powróciła do swoich dawnych kształtów, jej perypetie były idealną okazją, by reklamować środki na odchudzanie. Właśnie ten cel przymierzał rzezimieszkom, którzy użyli zdjęć Dominiki Gwit do takiej reklamy.

Gwiazda dowiedziała się o całym niefortunnym przedsięwzięciu i czym prędzej przerwała relację z połogu, publikując ostrzeżenia i zastrzegając, by nie klikać w podejrzane linki, nawet jeśli opatrzone są obrazkiem z jej twarzą.

- Nigdy nie polecałam i nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie. To fotomontaż. Jeśli traficie na to w sieci nie klikajcie w nic – oświadczyła obserwującym.

Podobne matactwa spotkały już inne celebrytki, m.in. Martynę Wojciechowską i Dorotę Szelągowską . W związku z działaniem tej zorganizowanej grupy na szerszą skalę, Dominika Gwit poprosiła fanów, by ostrzegli również innych członków swoich rodzin, którzy mogą nie zdawać sobie sprawy z zagrożenia.

dominika gwit
Dominika Gwit została oszukana. Fot. Instagram @dominikagwit
dominika gwit
Dominika Gwit została oszukana. Fot. Instagram @dominikagwit

- Nie tylko mnie to dotyczy. Jesteśmy w to wrabiani nagminnie. Proszę, ostrzeżcie bliskich, bo już piszecie do mnie, że mama lub ciocia chcą to zamawiać, bo ja to polecam… To oszustwo! Nie wiadomo co to jest za trucizna – podsumowała gorzko Dominika Gwit z nadzieją, że dzięki temu zdecydowanemu apelowi uda się wyplewić tego typu postępki.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]