Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Doda przekazała smutne wieści. Jej rodzina przechodzi trudne chwile

25 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Doda promuje swoją nową płytę pt. “Aquaria”. Artystka musiała jednak zawiesić wykonywanie obowiązków związanych z wydawnictwem w związku z kłopotami w domu rodzinnym. Jej ukochany tata trafił do szpitala. Doda za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała  fanom informacje o stanie zdrowia ojca.

Ojciec Dody przeszedł udar

Doda podczas sesji Q&A odpowiadała w mediach społecznościowych na pytania od fanów. Większość z nich dotyczyła ojca artystki, Pawła Rabczewskiego, który trafił do szpitala. Zaniepokojeni dopytywali Dodę, jak czuje się jej tata.  - Jest już w domu! Udar. Mieliśmy dużo szczęścia

Internauci wyraźnie przejęli się trudną sytuacją rodzinną artystki. Fani chcieli wiedzieć, jak wokalistka radzi sobie w tych trudnych chwilach. - Jestem wdzięczna, że mój tata żyje, więc jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem - odpowiedziała Rabczewska. Padło też pytanie, skąd Doda czerpie siłę i energię, których ma tak duży zapas. - Nie mam. Mam też gorsze dni. Mam też tragedie rodzinne (jak chorobowe ojca i strach przed śmiercią) - odpowiedziała.

reprezentacja Polski

Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

CZYTAJ DALEJ

Gwiazda przestrzega, jak rozpoznać oznaki udaru

Gwiazda podzieliła się też istotnymi informacjami na temat tego, jak rozpoznać udar i jak pomóc osobie, która go doświadcza. - Najważniejsze są pierwsze trzy godziny, czyli tzw. okno życia - zaznaczyła, podkreślając, że jeśli w tym czasie pacjent otrzyma odpowiednie leki, skutki udaru będą zminimalizowane. Przytoczyła najważniejsze przesłanki świadczące o udarze, tzw. F.A.S.T.

Zrzut ekranu 2023-03-25 222346.jpg

fot. instagram.com/dodaqueen (zrzut ekranu)

Wokalistka zamierza teraz poświęcić się rodzinie

Doda najbliższe dni chce spędzić z rodzicami. Pragnie wesprzeć swoją mamę Wandę, która tak samo drży o zdrowie ojca Doroty. Sytuacja jest o tyle przykra, że nie jest to już kolejna w ostatnim czasie wizyta pana Pawła w szpitalu. Na początku roku ojciec artystki przeszedł operację. 

W 2019 roku zaś wokalistka przerwała przygotowania do trasy koncertowej, bo u jej taty zdiagnozowano nowotwór. - Dziękuję wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Cieszę się na to spotkanie. Trzymajcie kciuki - pisała wówczas.

Źródło: instagram.com/dodaqueen

Anna Dereszowska

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów

CZYTAJ DALEJ
Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]