Rozrywka.Goniec.pl

Bestsellery Empiku 2022/TVN/07.02.2023

Doda mimo zakazu wparowała na scenę w TVN. Nie dali jej nic powiedzieć

7 Lutego 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Doda zaskoczyła zarówno fanów, jak i przeciwników i pojawiła się na scenie podczas gali Bestsellerów Empiku 2022 transmitowanej przez stację TVN. Zadziwienie ma swoje przyczyny. Piosenkarka od jakiegoś czasu uchodzi bowiem za persona non grata w stacji.

Doda błyszczy w TVN-ie

Doda pojawiła się na prestiżowej imprezie kulturalnej Bestsellerów Empiku 2022 transmitowanej przez TVN w związku z nominacją filmu "Dziewczyny z Dubaju" , którego wokalistka była producentką wykonawczą. Obraz otrzymał nagrodę, a po statuetkę na scenę wyszła jego reżyserka, Maria Sadowska.

Twórczyni nieoczekiwanie zwróciła się do wokalistki i ku zaskoczeniu samej zainteresowanej, zaprosiła ją na scenę. "Dżaga" nie zwlekała i podeszła do mikrofonu, by przekazać koleżance, że jest zadziwiona jej prośbą, ponieważ nikt jej przecież nie wyczytał. Sadowska nie podzielała jej zwątpienia.

- Chciałam powiedzieć, że kobiety potrafią i potrafią też być solidarne, dlatego też zaprosiłam tutaj Dodę, która jest moją producentką i z którą razem zrobiliśmy ten film — ogłosiła zgromadzonej widowni i widzom przed telewizorami.

"Ban" w TVN dla Dody

To pierwszy od dziewięciu lat przypadek, gdy zobaczyć mogliśmy Dodę w TVN-ie. Piosenkarka nieoficjalnie uchodzi w stacji za persona non grata, ze względu na pozew złożony przez jej rodziców.

Przypomnijmy, że w programie "Na językach" prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak podczas opisywania nieformalnego związku ojca piosenkarki pojawiło się obraźliwe stwierdzenie.

- Brat Dody sam już jest tatą i w odróżnieniu od swojego ojca nie szasta materiałem genetycznym, gdzie popadnie — powiedziano w show, co skłoniło rodziców Dody do podjęcia kroków prawnych przeciwko TVN i Agnieszce Woźniak-Starak. Sprawa zakończyła się dla Rabczewskich sukcesem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: radiozet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Edyta Górniak wyśmiana na scenie w Sopocie. Prowadząca jawnie z niej zadrwiła
Czytaj więcej >

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]