Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Doda. 12 kroków do miłości". Polsat pokazał zwiastun programu. Takiej Dody jeszcze nie widzieliśmy
Sandra Gozdur
Sandra Gozdur 04.08.2022 12:43

"Doda. 12 kroków do miłości". Polsat pokazał zwiastun programu. Takiej Dody jeszcze nie widzieliśmy

Doda
TRICOLORS/East News/Polsat

„Doda. 12 kroków do miłości” to nowy program, który jesienią obejrzymy na antenie Polsatu. Dorota Rabczewska będzie szukać w tym reality show prawdziwej miłości. Stacja pokazała pierwszy zwiastun i już wiadomo, że w programie nie zabraknie łez i bolesnych wspomnień.

Doda, a właściwie Dorota Aqualiteja Rabczewska, w polskim show-biznesie znana jest od wielu lat. Na początku wystąpiła w reality show "Bar", a późnej postawiła na karierę muzyczną. Jej szlagiery, jeszcze z czasów zespołu Virgin, do dziś śpiewane są na imprezach. W życiu zawodowym odnosi ogromne sukcesy, w przeciwieństwie do życia prywatnego. Choć miała już dwóch mężów i kilku narzeczonych, żaden nie okazał się być tym jedynym. A tego właśnie pragnie Doda. Jak przyznała, do szczęścia brakuje jej prawdziwej miłości, dlatego z odsieczą przyszła stacja Polsat.

"Doda. 12 kroków do miłości". Jak wyglądają poszukiwania miłości życia?

W trakcie realizacji programu Doda przez 40 dni mieszka w luksusowym domu. Cały czas otrzymuje wsparcie od najbliższych osób, ale kluczową rolę w programie odgrywa psycholog - Leszek Mellibruda, z którym gwiazda w szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z tych rozmów wyłania się zupełnie nieznana twarz artystki. Widzimy ją w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.

- Dla mnie najważniejsze jest, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć mechanizmy swoich złych wyborów. Bo nikt nie stał nade mną z pistoletem, nikt mnie do niczego nie zmuszał, przeciwnie - czasem mnie ostrzegano, a mimo to dalej brnęłam w związek - podkreśla Doda w programie.

Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości? Odpowiedź poznamy już niebawem.

"Doda. 12 kroków do miłości": zwiastun programu

Do sieci trafił pierwszy zwiastun programu "Doda. 12 kroków do miłości". Z kilkusekundowego nagrania można wywnioskować, że w reality show będzie cała skala emocji. Nie zabraknie wzruszeń, smutku, radości czy złości. Doda, choć na scenie daje nam się poznać jako prawdziwa seksbomba, tak naprawdę jest bardzo wrażliwą i uczuciową osobą. Lektor podkreślił, że w programie zobaczymy Dodę, jakiej jeszcze nie widzieliśmy.

- Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości. Nigdy. Strasznie mnie to kosztuje. Jestem wykończona psychicznie dlatego - wyznaje Doda w zwiastunie programu.

W zapowiedzi reality show można także zobaczyć łzy Rabczewskiej i bolesne wspomnienia związane m.in. z Radosławem Majdanem.

- Musiałam nauczyć się zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam - zdradziła.

Reality show „Doda - 12 kroków do miłości” będzie można oglądać w Polsacie będzie w soboty o godz. 20.00, począwszy od 3 września 2022 roku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mat. prasowe, Polsat