Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Dasz radę znaleźć puste butelki? Garstka internautów potrafi je dostrzec w mniej niż 20 sekund
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.12.2022 13:15

Dasz radę znaleźć puste butelki? Garstka internautów potrafi je dostrzec w mniej niż 20 sekund

Odgadnij puste butelki ukryte na zdjęciu
Foto: thedudolf.blogspot.com NOAA/Unsplash / Ofeminin

Testy sprawdzające możliwości umysłu cieszą się niesłabnącą popularnością. Internauci je kochają i rozwiązują na potęgę, jednak niektóre z nich wymagają nieco większego skupienia. Zapewnij sobie doskonalą rozrywkę i podejmij wyzwanie. Zdołasz rozwiązać zagadkę przygotowaną przez internetowego mistrza Dudolfa?

Zagadki na spostrzegawczość, czyli prezent dla Twojego mózgu

Dudolf to pseudonim, pod jakim kryje się węgierski rysownik Gergeley Dudas. Nie brakuje mu fantazji i talentu, a w swoich pracach wykorzystuje iluzję optyczną. Dzięki temu zmusza odbiorców do wytężonej pracy, by dostrzec ukryte w swoich ilustracjach szczegóły.

W tych trudniejszych, które wychodzą spod jego ręki, zadanie często się komplikuje, a odnalezienie ukrytych zwierząt lub przedmiotów staje się wyzwaniem godnych najbardziej zaprawionych w bojach użytkowników sieci. Tym razem pod Twój ogląd poddajemy rysunek, na którym trzeba odnaleźć puste butelki. Na czym dokładnie polega to zagmatwane zadanie?

Aby prawidłowo wykonać swoją misję, trzeba dać sobie 20 sekund na odgadnięcie pięciu pustych butelek, które pływają gdzieś pomiędzy delfinami i mnóstwem innych butelek wypełnionych listami. Najprościej ustawić sobie sekundnik odliczający czas, by ustalić czas poświęcony na rozwiązanie zagadki. Może uda Ci się to w rekordowo szybkim tempie? Poniżej obraz, który spędza fanom Dudolfa sen z powiek. Czas start!

Odgadnij puste butelki ukryte na zdjęciu
Odgadnij puste butelki ukryte na zdjęciu. Foto: thedudolf.blogspot.com NOAA/Unsplash / Ofeminin

Oto rozwiązanie, jeśli nie udało Ci się poprawnie poprawnie wskazać butelek:

Odgadnij puste butelki ukryte na zdjęciu
Odgadnij puste butelki ukryte na zdjęciu. Foto: thedudolf.blogspot.com NOAA/Unsplash / Ofeminin

Nie martw się, jeśli nie udało Ci się odkryć wszystkich ukrytych butelek. Skąd miałeś wiedzieć, ile dokładnie ma ich być? Spokojnie, jeśli nie masz pewności, spójrz na obrazek niżej, na którym zaznaczono wszystkie.

Im więcej dostarczysz swojemu mózgu takich treningów, tym dla niego lepiej. Ludzki umysł uwielbia takie zajęcia. Kolejne zagadki na pewno uda Ci się rozwiązać jeszcze szybciej i bezproblemowo. W zakładce Lifestyle znajdziesz inne, a zatem – do dzieła!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: : thedudolf.blogspot.com

Tagi: