Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała po pytaniu o byłego męża. Padły niecenzuralne słowa
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 03.06.2023 07:59

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała po pytaniu o byłego męża. Padły niecenzuralne słowa

Dagmara Kaźmierska
KAPIF

Dagmara Kaźmierska sympatię widzów zdobyła dzięki programowi “Królowe życia”, gdzie fani mogli oglądać jej barwne przygody, które dzieli z synem i przyjaciółmi. Jest również aktywna w social mediach. Z okazji Dnia Dziecka, celebrytka zamieściła zdjęcia z synem. Od internautki dostała ostry komentarz. W odpowiedzi nie zabrakło wulgaryzmów.

Dagmara Kaźmierska - królowa życia

Dagmarę Kaźmierską mogliśmy poznać dzięki programowi “Królowe życia”. Jej niestandardowe podejście do życia i niekonwencjonalne poczucie humoru przyciągało przez ekrany mnóstwo widzów ciekawych nowych przygód celebrytki i jej najbliższych. Sympatia widzów nieco przygasła, gdy wyszło na jaw, że Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość i odsiadywała wyrok.

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Były mąż Dagmary Kaźmierskiej odsiadywał wyrok w więzieniu

Nie tylko Dagmara Kaźmierska przebywała w więzieniu. Również jej mąż ma za sobą odsiadkę za kratami. W 2001 roku Paweł Kaźmierski brał udział w strzelaninie, podczas której ranił śmiertelnie mężczyznę. Za mężem celebrytki wystawiono list gończy, jednak udało mu się zbiec do Stanów Zjednoczonych. Po czasie dołączyła do niego Dagmara Kaźmierska. Gdy już wrócili obydwoje do Polski, został zatrzymany i trafił w ręce organów ścigania. 

- Przyjechali kawalkadą. Mnóstwo wozów, karetka, policjanci z tarczami, z długą bronią […] Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. “Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!”, krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom. Zanim weszli, oddałam Conana osobie, która była z nami w domu. Poleciłam tej osobie, żeby zamknęła się z Conanem w drugim pokoju, ale on i tak od razu zaczął przeraźliwie płakać. Darł się cały czas: “Mama, mama!” - tak opisała Dagmara Kaźmierska moment zatrzymania męża w swojej książce. 

Dagmara Kaźmierska ostro do internautki. Celebrytce puściły nerwy

Z okazji Dnia Dziecka, Dagmara Kaźmierska zamieściła na swoim Instagramie dwa zdjęcia. Na każdym z nich jest ze swoim synem, Conanem. Zdjęcia różni kilkanaście lat, na jednym chłopiec jest mały, zaś na drugim jest już dorosły. 

- Kocham życie, bo dało mi Ciebie. Kocham Ciebie, bo jesteś mym życiem. Kochane dzieciaki, bądźcie szczęśliwe i dajcie też szczęście kiedyś swoim dzieciom - podpisała zdjęcia Dagmara Kaźmierska.

Jedna z internautek postanowiła zostawić po sobie komentarz. Nie spodobał się on królowej życia, co od razu okazała. Nie przebierała w słowach.

- A gdzie ten ojciec tego dziecka? Też tak głupi jak matka? - zapytała internautka. Pytanie to rozzłościło Dagmarę Kaźmierską. Odpisała kobiecie dość agresywnie i impulsywnie.

- Ciesz się, że ten ojciec tego dziecka, jest mądrzejszy od nas wszystkich i nie marnuje czasu na tych wszystkich mediach społecznościowych. Ponieważ jego wypowiedź dosłownie wyrzuciłaby Cię z butów. Ja mogę Ci tylko napisać: a ch*j Cię to obchodzi - odpowiedziała internautce Dagmara Kaźmierska.