Rozrywka.Goniec.pl

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Czym zajmuje się teraz Jacek Kurski? Jego żona uchyliła rąbka tajemnicy

5 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Jacek Kurski we wrześniu przestał piastować prestiżowe stanowisko prezesa Telewizji Polskiej. Zapowiadał wówczas, że rozpościera się przed nim pole do nowych wyzwań. Nikt nie spodziewał się, że chodzi o czas spędzony z rodziną. Joanna Kurska udostępniła w sieci bajkową relację z wizyty w lesie. Polityk ma teraz wystarczająco dużo czasu, by nadrabiać zaległości w życiu prywatnym i właśnie temu poświęca się w zupełności.

Jacek i Joanna Kurscy pracują w TVP na zmianę

Gdy Jacek Kurski poznał swoją aktualną żonę, ta pełniła funkcję dyrektorki programowej i odpowiadała m.in. za realizację jesiennej ramówki publicznego nadawcy. Gdy pomiędzy nią a prezesem zaiskrzyło, postanowiła zrezygnować z tej pracy i całkowicie oddać się budzącemu się w nich uczuciu. Przyszły mąż mógł zaś realizować się na szczytach telewizyjnej władzy.

Kiedy polityk zdołał uporać się z formalnościami związanymi z unieważnieniem ślubu kościelnego z byłą żoną, w 2016 roku sakramentalne tak powiedział Joannie Kurskiej. Wkrótce na świat przyszła ich córka, Anna Klara Teodora. Sielankowe życie trwało w najlepsze aż do września, kiedy to w mediach gruchnęła zaskakująca wieść o nowym włodarzu na Woronicza.

Był to moment, który wymagał od Kurskich pewnych manewrów. Blondwłosa ukochana 56-latka porzuciła domowe ognisko, by na białym koniu ponownie pojawić się w murach Telewizji Polskiej. Przychylny los cudownie sprawił, że miejsce znalazło się w "Pytaniu na śniadanie" , a na kierowniczym stanowisku zastąpiła zwolnioną Aleksandrę Zawłocką.

Joanna Kurska ujawniła, co teraz robi Jacek Kurski

Zakochana szefowa Katarzyny Cichopek pamięta o pielęgnowaniu związku i korzysta z tego, że ukochany ma teraz dużo więcej czasu. Opublikowała na Instagramie ujmującą fotorelację z rodzinnego wypadu do lasu.

Na nagraniu widzimy szczęśliwą familię przemierzającą leśne ścieżki, kontemplując uroki jesieni. W spacerze towarzyszy im córeczka, z którą były prezes TVP zbiera liście, pozuje do zdjęć i ukazuje piękno otaczającej natury. Nie ma wątpliwości, że wycieczka za miasto wszystkim sprawiła dużą przyjemność. Jacek Kurski wreszcie może więcej uwagi poświęcić najbliższym, nieco zwolnić i nabrać dystansu do zawodowych spraw. Wszystko wskazuje na to, że nowym wyzwaniem, o którym mówił tuż po odejściu z TVP, rzeczywiście była rodzina.

Joanna Kurska opatrzyła post romantyczną sentencją. Niczym poetka prawiła: "Małe i duże kroki w życiu, zawsze razem i zawsze z miłością". Luba działacza PiS złotymi myślami o sile uczucia dzieli się nie pierwszy raz. Kiedy jej podopieczna, gwiazda "PnŚ" i "M jak miłość" ogłosiła, że jest szczęśliwą partnerką Macieja Kurzajewskiego, jej wyznanie także skomentowała z użyciem podobnych słów.

Ciekawe, czy pierwsza żona Jacka Kurskiego , która poświęciła na małżeństwo niemal ćwierćwiecze, również ma tak idealistyczne i sentymentalne podejście do miłości. Śmiemy twierdzić, że nauczona gorzkim doświadczeniem, patrzy na to z zupełnie innej perspektywy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]