Rozrywka.Goniec.pl

Tricolors/East News

Córka Michała Wiśniewskiego opublikowała wpisy na Instagramie ojca. Prosiła, by nie informować go o tym

2 Lutego 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Nieoczekiwanie na Instagramie Michała Wiśniewskiego zaczęły pojawiać się wpisy dodawane przez jego córkę, Etiennette. Nastolatka poprosiła, by nie informować o tym jej ojca. Po jakimś czasie posty zniknęły z profilu artysty.

Córka Michała Wiśniewskiego próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Całkiem niedawno wydała swoją pierwszą płytę - singiel z utworem wykonanym wspólnie z liderem Ich Troje.

Muzyczna droga

Michał Wiśniewski cieszy się piątką potomstwa. Troje z jego dzieci postanowiło pójść w ślady swojego ojca i spróbować swoich sił w muzyce. 19-letni Xavier ma na swoim koncie kilka rapowych utworów, do których nakręcono teledyski

Daleko w tyle nie pozostaje również 14-letnia Vivienne, której piosenka "Nie straszne strachy" doczekała się już ponad 920 tys. wyświetleń w serwisie YouTube. Niedawno do grona muzykalnych dzieci piosenkarza dołączyła kolejna córka.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Chodzi o 15-letnią Etiennette, która przegoniła swoje rodzeństwo wydając płytę. To singiel nagrany wspólnie z Michałem Wiśniewskim, zatytułowany "Jest tak czyli Rozmowa Ojca z Córką".

Nastolatka nigdy nie kryła swoich zainteresowań muzyką. Jest fanką k-popu, ale utwór wykonany z ojcem jest bardzo tradycyjny, oparty o klasyczną piosenkę Franka Sinatry.

Włam na Instagram

Fani Michała Wiśniewskiego z pewnością byli zaskoczeni, gdy na jego InstaStory zaczęły pojawiać się wpisy, które nie były jego autorstwa. Okazało się, że jego córka Etiennette przejęła media społecznościowe swojego ojca.

Dziewczynka zamieściła serię wpisów, w których promowała utwór "Jest tak...". Zamieściła link do teledysku i zaznaczyła, że będzie wdzięczna za każdy komentarz. To jednak nie wszystko.

Pochwaliła się również, że klip do utworu został odtworzony już prawie 400 tys. razy. Etiennette napisała, że bardzo cieszy się z tak ogromnego zainteresowania piosenką i podziękowała za wsparcie.

Dziewczynka zamieściła również zdjęcie, na którym wychyla się lekko, by można ją było zobaczyć w kadrze. W podpisie poprosiła, by nie informować jej taty o tym, że "ukradła mu insta".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Zmarł uczestnik "Mam talent" Roman Gładyś. Występując na scenie TVN skradł serca jury

  • Jarosław Kukulski napisał do Anny Jantar list. Piosenkarka miała go przy sobie w chwili śmierci

  • Ostre słowa o Bogusławie Lindzie w Radiu Maryja. Aktor został postawiony obok Jerzego Urbana

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]