Rozrywka.Goniec.pl

Etiennette i Michał Wiśniewscy, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, fot. TRICOLORS/East News

Córka Michała Wiśniewskiego ma dziewczynę? Wszystko na to wskazuje

22 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Etiennette jest owocem miłości Michała Wiśniewskiego i jego trzeciej żony, Anny Świątczak. 15-latka jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnie relacje córki ekscentrycznego muzyka pozwalają wysunąć tezę, że serce nastolatki jest już zajęte. Wybranką Etiennette zdaje się być dziewczyna.

Etiennette w piosence ze sławnym ojcem

Etiennette Wiśniewska ma dopiero 15 lat, lecz młody wiek nie przeszkodził jej w zaistnieniu w bogatej dyskografii sławnego ojca. W 2021 roku razem z rodzicielem opublikowała utwór zatytułowany „JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką”. Singiel spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów gwiazdy programu „Jestem jaki jestem”, a Etiennette z pewnością otworzył drzwi do show-biznesu.

Czy córka Michała Wiśniewskiego zostanie gwiazdą na miarę ojca? Predyspozycje z pewnością ma, ponieważ po ojcu odziedziczyła choćby odwagę w kreowaniu własnego wizerunku. Aspirującą wokalistkę przez chwilę mogliśmy oglądać we włosach koloru fioletowego.

Czy Etiennette Wiśniewska ma dziewczynę?

Etiennette Wiśniewska często publikuje w swoich mediach społecznościowych relacje, na których pojawia się w towarzystwie dziewczyny która, tak jak Etiennette, lubi eksperymentować z fryzurą. Wydaje się, że nastolatki tworzą wyjątkową więź. Niedawno mogliśmy zobaczyć, jak całuje partnerkę swoich fryzjerskich doświadczeń w usta.

Etiennette Wiśniewska na swoim profilu na Instagramie gromadzi coraz większą liczbę obserwujących – aktualnie konto ma już ich ponad 10 tysięcy. Wierną towarzyszką jej obszernych relacji z szeroko pojętego życia codziennego jest owa, owiana tajemnicą, dziewczyna, która ma nawet swój własny "folder" oznaczony literką "m" i serduszkiem.

Etiennette Wiśniewska
IInstagram @etiwisniewska
etiennette wiśniewska 3
IInstagram @etiwisniewska
etiennette wisniewska 2
IInstagram @etiwisniewska

Wspólne podróże (nawet te krótkie), zdjęcia i uściski zdają się mówić jedno – Etiennette znalazła bratnią duszę. Czy to tylko niewinna przyjaźń nastolatek?

Barwne życie ojca Etiennette Wiśniewskiej

Podczas barwnego życia Michał Wiśniewski miał pięć żon. Pierwszą miłością muzyka została Magda Femme. Podczas hitowego programu stacji TVN „Jestem jaki jestem”, w latach 2003-2004 mogliśmy oglądać muzyka w towarzystwie żony numer dwa, Mandaryny.

Kolejną została mama Etiennette, Anna Świątczak. Czwartą zaś Dominika Tajner, z którą Wiśniewski tworzył siedmioletni związek. Aktualną żoną „kolorowego ptaka” polskiej sceny muzycznej jest Pola Wiśniewska. Wybranka serca byłej gwiazdy do małżeństwa wniosła spory bagaż doświadczeń, bowiem (tak jak małżonek) miała już czwórkę dzieci.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski ma pięcioro potomstwa. Dwóch synów - Xaviera (z Mandaryną) oraz Falco Amadeusza, którego urodziła jego aktualna żona. Oprócz synów ma też trzy córki – Fabienne (z drugą żoną), a także Vivienne oraz Etiennette z trzecią. Czy Michał Wiśniewski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Przypadkowi ludzie uratowali 4-latkę. Dziecko było zamknięte w samochodzie, okno wybił antyterrorysta

  • Limity na cukier w sklepach nadal obowiązują. Wiemy, czy go zabraknie

  • Pożar ścierniska przeniósł się na zboże. Strażacy na pomoc wezwali samoloty

Źródło: Se.pl, Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Religia na maturze? Ida Nowakowska nie ma wątpliwości, czy to dobry pomysł
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Steffen Möller zniknął z telewizji z dnia na dzień. Wydało się, co teraz robi gwiazdor "M jak miłość"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski najadł się strachu na lotnisku. "Nerwy były straszne"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel na romantycznym nagraniu z ukochaną. Miłość kwitnie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]