Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu. Nastolatka pokazała swoją dziewczynę
Alicja Czepli
Alicja Czepli 03.08.2022 14:09

Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu. Nastolatka pokazała swoją dziewczynę

Etianette Michał Wiśniewscy
Pawel Wodzynski/East News

Etiennette Wiśniewska potwierdza plotki - w dzień dziewczyny postanowiła wrzucić na Instagrama zdjęcie ze swoją partnerką. Już od dawna dzieliła się wspólnymi selfie, czym wzbudziła podejrzenia obserwatorów, dopiero teraz jednak oficjalnie potwierdza, że jest lesbijką.

Etiennette Wiśniewska świętuje dzień dziewczyny

Etiennette Wiśniewska jest jedną z wielu dzieci Michała Wiśniewskiego - owocem jego trzeciego małżeństwa z Anną Świątczak, pierwszą córką z tego związku i trzecim dzieckiem piosenkarza. Dziewczyna stawia już pierwsze kroki w showbiznesie i śladami ojca oraz za jego pomocą rozpoczyna muzyczną karierę. Niedawno nagrała z nim polską wersję przeboju Franka Sinatry "That's life".

15-latka jest także bardzo aktywna w social mediach - jej konto na Instagramie obserwuje ponad 14 tysięcy osób. Urodzona w 2007 roku reprezentuje generację Z, którą charakteryzuje dość oryginalne poczucie humoru - co można zaobserwować po jej działalności na Instagramie. Po ojcu odziedziczyła także oryginalny styl, który znów jest w modzie wśród osób z jej pokolenia - w jej stylizacjach i makijażu dominuje inspiracja stylem emo i gotyckim.

Połowę jej profilu na Instagramie zajmują zdjęcia z jej bliską znajomą, Marysią Łącz. Dziewczyny spędzają ze sobą mnóstwo czasu, przez co te zdjęcia i nagrania wzbudziły pewne plotki w mediach, sugerujące, że może je łączyć coś więcej niż przyjaźń. Etiennette dodatkowo je podsycała, publikując coraz to nowe zdjęcia, na których są ze sobą bardzo blisko i z pewnością, gdyby z taką intensywnością wrzucała zdjęcia z chłopakiem, nikt nie miałby wątpliwości, że są parą.

Córka lidera "Ich troje" postanowiła wykorzystać ważną okazję, żeby odpowiedzieć na te doniesienia. Wczoraj obchodzony był dzień dziewczyny, o czym postanowiła poinformować swoich widzów, zamieszczając wspólne zdjęcie z Marysią. Nie ma już zatem wątpliwości, że dziewczyny są parą.

Etiennette potwierdza, że jest w związku z dziewczyną

Na Instastory Etiennette pojawiło się urocze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak na jej ramieniu leży jej dziewczyna, a w dolnej części zdjęcia znajduje się informacja, o święcie dziewczyny. Na kolejnym kafelku stories możemy zobaczyć zaś, że dziewczyny postanowiły uczcić to święto i poszły na sushi. Tym samym 15-latka dołączyła do grona osób publicznych identyfikujących się jako LGBT, co z pewnością w Polsce nie jest łatwe.

Trzeba jednak przyznać, że już wcześniejsze sygnały były całkiem oczywiste - częste publikacje, zdjęcia jak się przytulają, a nawet podpisywanie ich jednoznacznym "gay" (w języku angielskim to określenie odnosi się także do lesbijek). Dopiero teraz jednak zdecydowała się zrobić to tak jednoznacznie, akurat w momencie jak jej kariera muzyczna się rozkręca.

Kim jest wybranka córki Michała Wiśniewskiego? Marysię Łącz kojarzyć możemy wyłącznie z Instagrama, gdzie podobnie jak jej partnerka chętnie regularnie wrzuca zdjęcia i nagrania. Dziewczyny nie kryją się ze swoją zażyłością, bowiem obie mają na swoich profilach zapisane relacje, w których są zgromadzone pamiątki spędzonego razem czasu. Pierwsze pochodzą sprzed nawet pół roku, co jak na tak młody wiek może oznaczać poważną relację.

To jednak nie jedyny news ze strony Etiennette Wiśniewskiej - popularne bowiem wśród Gen Z jest wpisanie w swoim bio na Instagramie zaimków, jakimi się posługuje dana osoba. W przypadku córki znanego piosenkarza nie przeczytamy jednak typowego dla ciskobiet "she/her", a "she/he", sugerujące, że trzecie dziecko Wiśniewskiego mówi o sobie także w formie męskiej.

Gratulujemy odwagi w coming oucie i życzymy dużo szczęścia Etiennette i Marysi!

Etianette Wiśniewska z dziewczyną
Instagram / Etianette Wiśniewska
Etianette Wiśniewska
Instagram / Etianette Wiśniewska

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec