Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Córka gwiazdy Golec uOrkiestra gwiazdą TikToka. 19-latka jest bardzo podobna do sławnego ojca
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.05.2022 15:54

Córka gwiazdy Golec uOrkiestra gwiazdą TikToka. 19-latka jest bardzo podobna do sławnego ojca

Córka gwiazdy Golec uOrkiestra gwiazdą TikToka. 19-latka jest bardzo podobna do sławnego ojca
Jakub Kaminski/East News/Instagram: @majjcia

Paweł i Łukasz Golec (47 l.) od lat tworzą popularny zespół Golec uOrkiestra. Na przełomie wieków byli bezsprzecznie jednymi z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej, a konkurować z nimi mógł jedynie zespół Ich Troje i... Stachursky.

Choć lata świetności Golec uOrkiestra ma jużza sobą, to po dziś dzień niemal każdy zna słowa hitów takich jak „Lornetka”, „Ściernisco”, czy „Słodycze". Jak się okazuje „muzyczne geny” w rodzinie są bardzo silne, ponieważ córka Pawła odziedziczyła po ojcu talent i swoimi dzięki niemu podbija TikToka.

Córka Pawła Golca jest gwiazdą TikToka i Instagrama

Bracia Golec od 1998 roku tworzą zespół muzyczny Golec uOrkiestra. Ich hity zna prawie cała Polska, a muzycy do dziś chętnie są zapraszani na wszelkiej maści eventy - praktycznie co roku można ich usłyszeć, np. na wigilijnym koncercie TVP. Bliźniacy, oprócz zawrotnej kariery, mogą pochwalić się również udanym życiem osobistym - obaj od lat są szczęśliwymi mężami i ojcami.

Łukasz Golec prywatnie jest mężem Edyty (z domu Mędrzak), którą fani zespołu doskonale znajdą z występów. Artystka gra na altówce, a jej głos mogliśmy usłyszeć w utworach uOrkiestry. Para ma trójkę dzieci - Bartłomieja (ur. 2004), Antoninę (ur. 2006), Piotra (ur. 2008).

Paweł Golec od 2001 roku jest w związku małżeńskim z Katarzyną Kułaczewską, z którą ma dwie córki: Maję (ur. 2003) i Annę (ur. 2013). To właśnie o starszej z pociech w ostatnich dniach zrobiło się głośno. Maja Golec zachwyca swoimi umiejętnościami wokalnymi na TikToku.

Córka Pawła Golca ma ogromny talent. Jej filmiki podbijają sieć

Maja przyszła na świat w 2003 roku. 19-latka nagrywa i udostępnia w sieci covery znanych i lubianych utworów. Niedawno dziewczyna postanowiła spróbować swoich sił wydała debiutancki numer „Ty wiesz”, a zaraz po nim opublikowała piosenkę „Na szczyt".

Talent Mai Golec możemy również podziwiać na TikToku i Instagramie, gdzie nastolatka chwali się swoimi umiejętnościami, wykonując własne interpretacje znanych utworów. Nagranie, na którym śpiewa piosenkę Harry'ego Stylesa „Watermelon sugar”, a także cover utworu Amy Winehouse „Valerie” podbił serca internautów.

Użytkownicy TikToka i Instagrama są zgodni i uważają, że córka Pawła ma niesamowity talent i pięknie śpiewa, a pod jej filmikami znaleźć można mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jak oceniacie głos młodej wokalistki?

@majjcia_ spontanicznie, watermelon sugar 🍉 #dlaciebie ♬ original sound - majjcia

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl