Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Co jako pierwsze widzisz na obrazku? Psychotest ujawnia ukrytą prawdę o charakterze
Jakub Franek
Jakub Franek 30.12.2022 19:26

Co jako pierwsze widzisz na obrazku? Psychotest ujawnia ukrytą prawdę o charakterze

blyskawiczny-test-osobowosci-wskaz-postac-ktora-widzisz-na-obrazku 5d792a46
Kobieta, mężczyzna, test osobowości, ja tam na tym obrazku to widziałem kurczaka

Psychologowie od wielu dekad wykorzystują testy obrazkowe do określania cech osobowości. Nic dziwnego, że internetowe zabawy w testy na podstawie obrazków zdobyły aż tak dużą popularność. Co prawda nie powinno się do nich przykładać aż tak dużej wagi, jak do przeprowadzanych przez lekarzy-specjalistów, ale taki prosty test osobowości może być nadal dobrą zabawą. Zerknij na dwa obrazki poniżej i zapamiętaj, co zobaczysz jako pierwsze, to będzie klucz do rozwiązania.

1. Kobieta czy mężczyzna?

Psychuszka
Źródło: powerfulmind.co

Jeśli jesteś kobietą i pierwsza rzuciła ci się w oczy kobieca twarz: Jesteś w harmonii sama z sobą, pewna siebie i przebojowa. Wiesz, że jeśli do czegoś się przyłożysz, to nie ma dla ciebie nic niemożliwego.

Jeśli jesteś kobietą i pierwsza rzuciła ci się w oczy męska twarz: Poszukujesz aktualnie partnera, być może do romantycznej relacji lub platonicznej przyjaźni. Jeśli jesteś już w związku — darzysz partnera zaufaniem.

Jeśli jesteś mężczyzną i pierwsza rzuciła ci się w oczy kobieca twarz: Obecnie starasz się znaleźć życiową partnerkę, czujesz się sfrustrowany, gdy nadal w twoim życiu nie pojawia się osoba, z którą chciałbyś związać się na stałe. Najlepiej jest odpuścić i przestać starać się o romans na siłę — stres tylko przeszkadza w budowaniu relacji.

Jeśli jesteś mężczyzną i pierwsza rzuciła ci się w oczy męska twarz: Martwią cię relacje interpersonalne z innymi mężczyznami, kolegami, współpracownikami, lub bliskimi. Nie czujesz się pewnie w ich towarzystwie i nadmiernie się stresujesz ze względu na to, co o tobie uważają.

2. Drzewa czy Tygrys?

Baccano OST - in the Speakeasy
Źródło: https://brightside.me

Jeśli pierwszy rzucił ci się w oczy tygrys: Stąpasz twardo po ziemi, podejmujesz decyzje szybko i bez wahania. Nie mylisz się często i ufasz swoim wyborom. Wiele osób uważa Cię za autorytet i korzysta z twoich rad. Jesteś człowiekiem czynu.

Jeśli pierwsze rzuciły ci się w oczy drzewa: Twoja intuicja jest prawie niezawodna i chętnie na niej polegasz. Jesteś osobą wycofaną, która lubi swoje własne towarzystwo. Cenisz sobie balans pomiędzy odpoczynkiem i pracą.

Oczywiście internetowe testy psychologiczne to tylko zabawa. Choć wyniki mogą dać nam kilka wskazówek, najlepiej podchodzić do nich z rezerwą.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: papilot.pl

Tagi: