Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia". Rysiek "Szczena" Dąbrowski nagle zniknął. Co się z nim dzieje?
Monika Majko
Monika Majko 18.07.2022 19:26

"Chłopaki do wzięcia". Rysiek "Szczena" Dąbrowski nagle zniknął. Co się z nim dzieje?

rysiek szczena chlopaki do wziecia
"Chłopaki do wzięcia" Polsat Play

"Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów programu. Jakiś czas temu mężczyzna nagle zniknął z mediów społecznościowych, a fani zastanawiali się, co się z nim stało. Okazuje się, że "celebryta" prawdopodobnie ponownie zagościł w zakładzie karnym.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna ostatecznie związał się z Joanną Wielochą, z którą wziął ślub i doczekał się syna, Marcela. Chłopiec przyszedł na świat w 2020 roku.

"Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" znów ma kłopoty

Bohater "Chłopaków do wzięcia" nie był jednak wierny swojej ukochanej. "Szczena" ma dwoje nieślubnych dzieci, z którymi nie pozostaje w bliskich kontaktach, a w 2021 roku odebrano mu także Marcela. Chłopiec został zabrany od rodziców po jednej z libacji alkoholowych, która zakończyła się wielką awanturą domową.

Nie było żadnego pobicia. Była zwykła awantura, trochę wypiliśmy i wdaliśmy się w dyskusję. Mieszkamy w bloku, sąsiedzi nie są przychylni i zadzwonili na policję. Byliśmy pod wpływem alkoholu, dlatego zabrali nam nasze dziecko. Zbadali je i nie wykryli żadnych nieprawidłowości – tak "Szczena" komentował feralną awanturę w rozmowie z serwisem o2.pl.

Nawet to nie przeszkodziło jednak gwiazdorowi "Chłopaków do wzięcia" w kontynuowaniu swojej celebryckiej kariery. "Szczena" zaczął walczyć w federacji freak fight i jak deklarował, z tego powodu nawet ograniczył alkohol. Na wielkie sukcesy sportowe przyjdzie mu jednak jeszcze poczekać.

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" po raz kolejny wylądował w zakładzie karnym

Jakiś czas temu bowiem "Szczena" nagle zniknął z mediów społecznościowych, a fani zastanawiali się, co się z nim dzieje. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna znów stał się "gościem" zakładu karnego, który w przeszłości już wielokrotnie odwiedzał. "Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" był już karany m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu, niepłacenie alimentów, czy drobne rozboje. – Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci – tłumaczył współwłaściciel federacji MMA VIP, Dariusz Kosowski, cytowany przez serwis mma.pl.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mma.pl/o2.pl/Goniec.pl