Rozrywka.Goniec.pl

facebook.com/chlopakidowziecia

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek podjął kluczową decyzję, która ma odmienić jego życie

18 Października 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Chłopaki do wzięcia" to program, który odmienił życie Krzysztofa Dzierżonowskiego, znanego jako Bandziorek. Mężczyzna poznał kobietę, dla której zdecydował się porzucić alkohol.

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek podejmuje decyzję

"Chłopaki do wzięcia" to istny fenomen telewizyjny, który doczekał się już 22 sezonów. W każdym z nich mężczyźni z niewielkich miejscowości i wsi próbują swojego szczęścia chcąc odnaleźć miłość życia.

Program cieszy się ogromną popularnością w dużej mierze dzięki niezwykle charyzmatycznym bohaterom. Show wypromowało m.in. Jarka Mergnera , którego sława wybiega dziś daleko poza Polsat Play.

Inną cieszącą się sympatią widzów postacią z "Chłopaków do wzięcia" jest Krzysiek Dzierżonowski, znany bardziej jako Bandziorek. Prostolinijny, ale bardzo wrażliwy mężczyzna spędził dwa lata w więzieniu. Gdy z niego wyszedł, otrzymał propozycję pracy na Mazurach.

To właśnie tam poznał Danutę, którą przedstawili mu jego przełożeni. Choć kobieta jest od niego nieco starsza, szybko odnaleźli wspólny język. Niestety problemem było silne zamiłowanie mężczyzny do alkoholu.

Bandziorek musiał udowodnić, że zależy mu na miłości. Podjął odważną decyzję, która odmieniła jego życie i wszystko wskazuje na to, że będzie się jej trzymał.

Koniec z alkoholem

- Teraz jest super, bo Krzysiek trochę zmienił styl życia, inaczej żyje, po prostu nie pije - cieszyła się w jednym z ostatnich odcinków "Chłopaków do wzięcia" Danuta.

Słowa kobiety potwierdził sam zainteresowany. Przyznał, że musiał dojrzeć do tej decyzji - zastanawiał się, ale w końcu uznał, że będzie to najlepsze rozwiązanie. Dziś spożywa jedynie piwa bezalkoholowe.

- Po prostu inaczej funkcjonuje, inaczej myśli o życiu. Jest innym człowiekiem w ogóle, aż miło jest z nim gdzieś do ludzi wyjść po prostu - zachwycała się ukochana Bandziorka.

Krzysztof przyznaje, że czuje się zdrowszy, poprawił mu się też apetyt. Choć nie ukrywa, że z początku ciężko było mu zachować silną wolę, ostatecznie czuje, że "narodził się na nowo".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz na wojnie z kolejną gwiazdą. Oczernił ją publicznie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski twierdzi, że dotknęła go "spirala hejtu". Opowiedział o przykrych doświadczeniach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Ibisz zdobył się na ważne wyznanie dotyczące swojej żony. Do tego go nakłoniła
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]