Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.06.2022 21:20

Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana

Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana
TRICOLORS/East News

Edyta Pazura czternaście lat temu poznała swojego obecnego męża - Cezarego. Kobieta miała wówczas zaledwie 19 lat i wciąż studiowała. Gdy się poznali, aktor miał już na swoim koncie wiele niezapomnianych ról, a młoda Edyta nie mogła uwierzyć, gdy gwiazdor nagle się nią zainteresował. Ostatnio wspólnie świętowali jego 60. urodziny, a w czasie imprezy doszło do wypadku.

Edyta Pazura jest ze znanym aktorem od czternastu lat. W niedzielę świętowali jego urodziny

Para trafiła na siebie podczas podróży pociągiem relacji Kraków - Warszawa. Aktor wspominał, że wiedział, że ma przed sobą kobietę, która zostanie jego żoną. Postanowił nie zmarnować okazji i "zagadał" do nieznajomej blondynki. Dwa lata później wzięli ślub i od tej pory tworzą udane małżeństwo.

- Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki - powiedziała kiedyś Edyta Pazura w rozmowie z "Vivią!".

Mimo początkowych wątpliwości Edyta zdecydowała się dać szansę starszemu aktorowi i nie żałuje. Para doczekała się trójki dzieci: 13-letniej Amelki, 10-letniego Antoniego, oraz 4-letniej Rity. Edyta przywykła już do popularności, która wynika z relacji ze znanym aktorem, i zapracowała sobie na własną "markę" w show-biznesie. Celebrytka znana jest z tego, że szczerze opowiada o macierzyństwie, nie upiększa rzeczywistości i ma do siebie dużo dystansu.

Edyta Pazura opublikowała niepokojące zdjęcie. Została poturbowana

W niedzielę, 26 czerwca, para hucznie świętowała 60. urodziny Cezarego Pazury, gdy nagle doszło do wypadku. Edyta Pazura opublikowała w sieci post, który zmartwił jej fanów. Kobieta siedzi na krześle i zakrywa usta dłonią w geście wyrażającym niedowierzanie, a obok niej leżą dwie kule inwalidzkie. Nie da się nie zauważyć, że jej lewa noga jest od kostki po kolano w gipsie.

Wygląda na to, że celebrowanie 60. urodzin Cezarego Pazury skończyło się dla jego żony jakąś kontuzją. Na razie Edyta Pazura nie ujawniła, co dokładnie zaszło na imprezie, ale nie traci dobrego nastroju. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl