Rozrywka.Goniec.pl

Instagram @magdagesslerofficial

Cena pajdy ze smalcem u Magdy Gessler zwala z nóg. Spójrzcie na te dekoracje

10 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Mariusz Kozak z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" skusił się na jeden z przysmaków z restauracji Magdy Gessler. Choć w chlebie ze smalcem zabrakło soli, celebryta musiał słono za niego zapłacić.

Mariusz Kozak je najdroższy chleb ze smalcem

Mariusz Kozak jest doskonale znany widzom programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebryta chętnie korzysta z TikToka, a jego konto na popularnej platformie obserwuje już ponad 320 tysięcy osób. Tematyka kanału jest różnorodna i zawiera między innymi różnego rodzaju ciekawostki.

Gwiazdor "Gogglebox" wybrał się ostatnio na jarmark bożonarodzeniowy w Warszawie, relacjonując wszystko na TikToku. Mężczyzna postanowił zatrzymać się przy stoisku restauracji "U Fukiera" królowej polskiej gastronomii, Magdy Gessler . Marcin Kozak chciał spróbować popularnego w naszym kraju przysmaku, czyli pajdy chleba ze smalcem. Przy okazji planował sprawdzić, czy za przekąskę rzeczywiście trzeba słono zapłacić.

Na nagraniu widzimy, jak celebryta zajada się niewielką kromką pszennego chleba ze smalcem i nietypową dekoracją. Przysmak jest bowiem ozdobiony... kiełkami i jadalnymi kwiatami. Za taką przyjemność trzeba zapłacić "U Fukiera" aż 23 złote. Warto zabrać ze sobą solniczkę.

- Oj, chyba ktoś zapomniał posolić. Nie ma też solniczki dla klientów. Dobra, zapłaciłem 23 zł za to piękne przybranie - przyznał Mariusz Kozak, po skosztowaniu kanapki.

Pozostałe propozycje świąteczne Magdy Gessler również nie należą do najtańszych. Za kubek barszczu trzeba zapłacić 17 złotych, a za jednego pieroga - 8 złotych. Skusilibyście się?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]